Forum
            RegulaminRegulamin FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

RejestracjaRejestracja
 ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Jones
Pon 06 Lip, 2009
  CDA 06/2009 

CDA 06/2009
Kupię na bank!
51%
 51%  [ 68 ]
Mam prenumeratę
25%
 25%  [ 34 ]
Przemyślę to
6%
 6%  [ 8 ]
Nie tym razem, czyli na drzewo!
17%
 17%  [ 23 ]
Głosowań: 133
Wszystkich Głosów: 133

Autor Wiadomość
Mielon
Wysłany: Nie 07 Cze, 2009   

muszrom napisał/a:

Nie jest to dla mnie wyrocznią, ale w coś muszę wierzyć, a nie ściągnę z netu gry po to, żeby wyrobić sobie własną opinię.

Są jeszcze dema. Akurat w Bus Drivera grałem w demko (konkretnie to pełną wersję dostępną przez 60 minut) i grało mi się przyzwoicie, choć sama gra to przeciętniak i w pełną wersję nie miałem ochoty zainwestować. Choć gdybym miał kasę wtedy, kiedy numer 100 KŚG wyszedł to bym pewnie go zakupił.

Szpinak jest dobry dla kąsolowców, jak ktoś lubi grać w byle co na byle czym to też zeżre byle co.

Smuggler

Halooo. to watek o CDA. Nie zebym mial cos przeciwko offtopowi ale na wszelki wypadek przypominam Temat Glowny. :)

Wszystko wydaje się bardzo proste - dopóki nie masz pojęcia o czym mówisz.

Mielon

Smuggler napisał/a:
Halooo. to watek o CDA. Nie zebym mial cos przeciwko offtopowi ale na wszelki wypadek przypominam Temat Glowny. :)

Odezwał się ten, który w tym wątku nie offtopował :)

Lepiej odpowiedz na to, co pisaliśmy o Ceville tam wyżej :) Tak w ogóle to IMO EGM powinien mieć co miesiąc jedną stronę w CDA przeznaczoną na jego felieton na temat dowolny :)

Szpinak jest dobry dla kąsolowców, jak ktoś lubi grać w byle co na byle czym to też zeżre byle co.

Smuggler

Jako znany milosnik offtopu nie bronie tego i tutaj, a tylko przypominam temat watku, bo niektorym moze sie pomylic.

EGM mialby te miejsce jakby mu sie chcialo takowe felietony pisac. :)

ramzel

Smuggler napisał/a:
EGM mialby te miejsce jakby mu sie chcialo takowe felietony pisac. :)

A Wania to co? Stracił swą zdolność przekonywania?

Wie już ktoś o co chodzi z tym 'odwróconym pudełkiem'?

Smuggler

Jest takie fajne australijskie powiedzonko "mozesz zawlec krowe nad strumien, ale nie mozesz zmusic by sie z niego napila". EGM wspolprace z CDA traktuje jako odpoczynek od zasadnicznej pracy, recenzuje gry bo i tak gra, wiec co mu szkodzi potem napisac recenzje...

muszrom

Smuggler napisał/a:

i temat krąży wokół pełniaków, kolejności/ważności gier na płytce oraz definicji kotleta i kaszanki, a to wszystko wyszło z kwestii CoJ, choć rzeczywiście temat zjechał nieco do zajezdni...
Już wracam do pionu: tak, pełniaki świetne, tekstowo świetnie, kupię jak zwykle ... ;)
Mieloneq napisał/a:
Są jeszcze dema. Akurat w Bus Drivera grałem w demko (konkretnie to pełną wersję dostępną przez 60 minut) i grało mi się przyzwoicie, choć sama gra to przeciętniak i w pełną wersję nie miałem ochoty zainwestować.

Racja, jeśli demo jest. Chciałem sprawdzić Helldorado, niestety obie znalezione wersje (FRA i GER) nie chciały się zainstalować. Dlatego opieram się na ocenach z netu.
Demo Sacreda dało mi pojęcie czym jest, choć i tak z godzinki (też czasowe) ciężko wyciągnąć konkretne wnioski, tylko ogóły. Zawsze to lepsze niż oceny na portalach, ale ja i tak przykładam do nich pewną wagę.
Smuggler napisał/a:
EGM wspolprace z CDA traktuje jako odpoczynek od zasadnicznej pracy, recenzuje gry bo i tak gra, wiec co mu szkodzi potem napisac recenzje...

I ty to mówisz "milionom", którym śni się recenzowanie gier na waszych łamach. Shame you, jesteś potworem ;)

Offtop: Poznałem takie afrykańskie przysłowie: "Kiedy kot rusza na łowy, myszy biją w tam-tamy". Mamy w polskim coś podobnego ?

down
Rzeczywiście :) i chyba znaczy mniej więcej to samo, jeśli dobrze zrozumiałem to afrykańskie: myszy wybijają mu rytm, żeby szybciej poszedł.
Polak-Afrykańczyk, dwa bratanki ?

edit
no to trzeba by spytać Afrykańczyka który zna to przysłowie. Mogłoby by być też, że biją w tam-tamy do zabawy, bo kot ruszył na łowy (jak u nas). Twoja wersja chyba najprawdopodobniejsza.

Ostatnio zmieniony przez muszrom Nie 07 Cze, 2009, w całości zmieniany 2 razy  

Smuggler

Na zlodzieju czapka gore? - ale to nie do konca to samo. Mamy za to przeciwienstwo "kiedy kota nie ma, myszy tancuja" :)

Raczej u nich "kiedy drapieznik idzie na lowy, ofiary maja sie na bacznosci [ostrzegaja sie...]" a u nas "gdy nie ma zagrozenia, to mozna poszalec"...

Ostatnio zmieniony przez Smuggler Nie 07 Cze, 2009, w całości zmieniany 2 razy  

Undertaker43

Numerek zapowiada się całkiem nieźle. Bardzo ciekawi mnie tekścik o Diablo 3, a przede wszystkim temat okładkowy, czyli nowe CoJ. Jeżeli chodzi o cover to odpalę pewnie Sacreda (dość mam Lokich, Legendów czy jakichkolwiek innych nudnych h'n's) oraz Helldorado. Call of Juarez mam, przeszedłem. Gra dobra, kto wie, a może mnie coś tchnie i przejdę raz jeszcze. Albo przynajmniej multi zobaczę ;)

We wtorek pędzę do kiosku.

lukas_k

Coś widocznie musi być na rzeczy z tym tłumaczeniem Cevilla przez EGM, bo inaczej Smuggler by zdecydowanie zjechał tego, co to napisał :mrgreen:

Mielon

lukas napisał/a:
Coś widocznie musi być na rzeczy z tym tłumaczeniem Cevilla przez EGM, bo inaczej Smuggler by zdecydowanie zjechał tego, co to napisał :mrgreen:

E, akurat na reakcje Smugglera nie ma sensu patrzeć, już nie raz robił z nas idiotów, vide w przypadku BloodRayne 2 czy Advent Rising :)

Smuggler

:mrgreen:

Coz poradze ze takie nieszkodliwe mataczenie sprawia mi przyjemnosc? Juz we wtorek rano wszystko bedzie jasne, a moze i wczesniej.

Mielon

Smuggler napisał/a:

Coz poradze ze takie nieszkodliwe mataczenie sprawia mi przyjemnosc? Juz we wtorek rano wszystko bedzie jasne, a moze i wczesniej.

O proszę, czyżby info z tyłu okładki covera dotyczyło właśnie Ceville? :P

Smuggler

Kto wie. Moze ale niekoniecznie. W kazdym razie to mila informacja dla graczy.

uszi

Może jakiś numer specjalny z tą jedną grą z tłumaczeniem EGM pod patronatem CDA :P . Nie było kiedyś czegoś takiego bodajże z grą The Suffering ?

Frozen
Wysłany: Pon 08 Cze, 2009   

uszi napisał/a:
Może jakiś numer specjalny z tą jedną grą z tłumaczeniem EGM pod patronatem CDA :P .

Z tłumaczeniami od EGM, to jak dla mnie nawet cała seria wydawnicza powstać może :D
Już widzę oczyma wyobraźni, jak odpalam grę, a tutaj pojawia się logo CDA, a z głośników słychać tekst: "Kolekcja CDA. Polecam i zapraszam, El General Magnifico" :szczerbaty:

uszi napisał/a:
Nie było kiedyś czegoś takiego bodajże z grą The Suffering ?

Z tego co pamiętam, to się "Nova Gra" nazywało i kosztowało 18,50 zł.
Pamiętam też, że oprócz The Suffering w ten sposób została wydana też gra I-Ninja. Obie po angielsku.

thane

Frozen napisał/a:

Z tego co pamiętam, to się "Nova Gra" nazywało i kosztowało 18,50 zł.
Pamiętam też, że oprócz The Suffering w ten sposób została wydana też gra I-Ninja. Obie po angielsku.

I jeszcze Starmageddon 2 ;) Z tego co pamiętam to potem te gry i tak po kilku raczej krótkich miesiącach lądowały na coverze ;)

puzonix

thane napisał/a:

I jeszcze Starmageddon 2 ;)

I jeszcze Sudeki! I też było na coverze.

Muzicjohn

Sudeki nie bylo w Novej Grze ;>

Neptun

http://markolf.pl/index.php?pismo=31
Miał w niej wyjść także Scrapland, ale ostatecznie wylądował na Coverze urodzinowego numeru CD-Action. Niestety ;/.

Smuggler

Neptun napisał/a:
http://markolf.pl/index.php?pismo=31
Miał w niej wyjść także Scrapland, ale ostatecznie wylądował na Coverze urodzinowego numeru CD-Action. Niestety ;/.

,,,Niestety? :scratch:

Neptun

No tak, "niestety" dla mnie, bo miałem wtedy coś pokroju PII 300mhz i 32 mb Ramu...;d

k0l0

Smuggler napisał/a:

Wcześniej, wcześniej :P

Kod:
POLSKA PREMIERA!

Ceville

Nowa, prześmieszna przygodówka w polskiej wersji językowej już wkrótce na coverze CDA!

Nie przegap najlepszej od dawna okazji, by popłakać się ze śmiechu podczas grania...

Info z tyłu opakowania od coverka.
A niektórzy tak narzekają na prenumeratę...

Smuggler

No to wszystko jasne. :D

muszrom

No no, niespodzianka i to miła.
Na gamespocie (znowu ;) ) jest info o 14 recenzjach portali/pism , średnia 7.3, oceny od 5 do 9 na 10 (w tym 9/10 na IGN). Do tego trzeba dorzucić 9/10 w CDA od EGMa.
Czyli produkcja bardzo dobra, sympatyczna.

Byłaby bardziej, gdybym miał na czym pograć i w ogóle lubił ten gatunek. Jednak sam fakt dania tej gry bardzo pozytywny, fani przygodówek będą zadowoleni,
a ja będę mógł powiedzieć "znowu przygodówka! nie ! kiedy wyścigi ? wy-ści-gi ! "
dobra, wiem, idę odpalić Little Cars In The Great Race .. :/

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi