Forum
            RegulaminRegulamin FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

RejestracjaRejestracja
 ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Jones
Wto 04 Sie, 2009
  Komputer Świat Gry 4/2009 

Czy kupisz ten numer?
1. Tak, biorę.
30%
 30%  [ 28 ]
2. Się waham.
18%
 18%  [ 17 ]
3. Nope.
51%
 51%  [ 47 ]
Głosowań: 92
Wszystkich Głosów: 92

Autor Wiadomość
Wosq
Wysłany: Pon 01 Cze, 2009   

Z ciekawości zajrzałem na stronę dziennika i o dziwo tekst ten jest już w archiwum. Na zwykłą zapowiedź nie wygląda to fakt, po prostu są to wrażenia z hmm pokazu, prezentacji. Poza tym objętościowo jest tego znacznie więcej jak na gazety tego typu. Zazwyczaj są to krótkie notki, które można napisać w oparciu o info z sieci niż typowe recki itp.Wracając jednak do tematu "Turok" również pojawił się na jakiejś zagranicznej okładce, oj bida z tymi artami.....

ramzel
Wysłany: Wto 02 Cze, 2009   

Jak zwykle - decyzję o kupnie podejmę po zapoznaniu się z treścią magazynu w jakimś supermarkecie. Choć pewnie (jak zwykle) nie znajdzie się nic, co by mnie przekonało do wydania kasy. Co prawda, jeden z pełniaków jest dosyć kuszący ('wyścig kórw' :lol: :oops: ), bo to przecież przygodówka, ale z racji tego, że mam w poczekalni jeszcze wiele przedstawicieli tego gatunku, i to znacznie lepszych jakościowo, na bliższą znajomość z tymi... no wiecie - z tymi, co w wyścigu biorą udział, raczej się nie zanosi.

RakuPL

Czy X3 zawiera już patcha 2.5? :roll:

Edit:
Dobra właśnie sprawdziłem i z menu płyty można ten patch zainstalować :)

Cubituss

Tak, walczyliśmy o to, żeby go zintegrować z instalatorem, ale niestety siła wyższa, licencjodawca nie zdążył tego wykonać :( Mało elegancko, no ale ważne, że jest.

Slim

Kupiłem pismo ;] Grube, dużo do czytania, a z pełniaków sprawdzę Wyścig Krów. Polecam i pozdrawiam :ok:

Mielon

Cubituss napisał/a:
Tak, walczyliśmy o to, żeby go zintegrować z instalatorem, ale niestety siła wyższa, licencjodawca nie zdążył tego wykonać :( Mało elegancko, no ale ważne, że jest.

Nic się nie stało, Cenega do wydań w Premium Games dodaje nawet ekskluzywne płytki z patchami, a liczą sobie za to niezwykłe wydanie 70 zł... :neutral:

Szpinak jest dobry dla kąsolowców, jak ktoś lubi grać w byle co na byle czym to też zeżre byle co.

RakuPL

Cubituss napisał/a:
Tak, walczyliśmy o to, żeby go zintegrować z instalatorem, ale niestety siła wyższa, licencjodawca nie zdążył tego wykonać Mało elegancko, no ale ważne, że jest.

Spoko, przynajmniej jak dla mnie. Nie muszę ściągać :mrgreen:

Poza tym pismo nawet całkiem całkiem (i znowu) jak dla mnie. Pełniaki też ciekawe (kolejny raz się powtórzę) jak dla mnie :E

Luke

Mam, całkiem, całkiem. Sporo do czytania, last Chaos (yes, yes, yes!). Zbieg okoliczności, bo niedawno pytałem Cubitussa na forum PLAYa o szanse na MMO, a teraz jest W KŚG. :twisted:
Zastanawiałem się chwilę nad tym, czy kupić ten numer, czy dwa poprzednie z tego roku w pakiecie. Pakiet poczeka. :arrow:

Mój Steam
http://www.takdlakadry.pl

Mofo
[Usunięty]
Wysłany: Śro 03 Cze, 2009   

Ja również zakupiłem. Pełniaki może nie z najwyższej półki, ale dają radę. :] Cieszy spora objętość tekstu o MW2. :)

Cubituss
Wysłany: Śro 03 Cze, 2009   

Mofo --> cieszę się, że zadowolony jesteś z MW2, wiele potu i łez kosztował mnie ten tekst :)

Artemis
Wysłany: Czw 04 Cze, 2009   

Kupiłem z ciekawości i sądzę że teksty lepsze niż w play, nie mówiąc już o pełniakach które są bardzo dobre.

Cubituss
Wysłany: Pią 05 Cze, 2009   

Teksty w GRACH straciły trochę sztuczności, ale nie są slangowe, tylko rzeczowe. Niektórzy uznają je za sztywniackie, inni (i to dla nich to pismo robimy) za cenne źródło wiedzy o grze. Kupujcie, bo to fajne pismo jest, szczególnie dla kogoś, kto nie śledzi pilnie rynku.

Undertaker43

Czekałem do ostatniego przecieku pełniaków do najnowszego CDA, ale że głównym okazała się gra Call of Juarez (dobra bo dobra, ale niestety już mam ją w swojej kolekcji), to zakupiłem najnowszy numer GIER. Po wstępnych oględzinach - pismo jest rzeczywiście duże. Pomimo tego, że stron ma mniej niż CDA, jest co poczytać. Styl jak najbardziej mi odpowiada. No i ja również muszę pogratulować bardzo fajnego tekstu o nowym Modern Warfare. Od tej chwili odkładam kaskę na grę Infinity Ward.
Pełniaki? Niby nie rewelacja, ale jest dobrze. Ostatnio i tak nie chce mi się długo grać, tak więc kilka rundek dziennie z Polski do Pragi i na odwrót w Euro Trucku nie zaszkodzi.
Z pewnością spróbuję też Bone i X3, którego przegapiłem w Playu.
MMO? Dawno nie grałem w żadne. Może to mnie przekona?

Gratulacje i thx dla Redakcji za numerek, jednak wciąż apeluję: cena w granicach do 10 zł i z miejsca jestem nowym, stałym czytelnikiem GIER :D

Cubituss

Undertaker --> powtarzałem i powtarzam - pisma o grach są w Polsce bardzo, ale to bardzo tanie i tańsze nie będą na pewno, przynajmniej póki nie zmieni się siła naszej waluty. Wiesz, my Wam sprzedajemy numer za tyle samo złotówek, a oni nam sprzedają papier i druk za euro, a nie złotówki :( .

I dziękuję że kupiłeś numer, mam nadzieję, że się do nas przekonasz. Dzięki za ciepłe słowa odnośnie tekstu o MW2 :)

rahim

Undertaker43 napisał/a:
kilka rundek dziennie z Polski do Pragi i na odwrót w Euro Trucku nie zaszkodzi.

Pff, polecam Lizbona - Warszawa albo Newcastle - Rzym :D No ale do tego trzeba dojść...

Archiwalne numery czasopism!

lukas_k
Wysłany: Sob 06 Cze, 2009   

Wczoraj zakupiłem KŚG i tak:
- Pełniaki świetne (Euro Truck Simulator i Bone)
- Świetny tekst @Cubitussa o MW 2
Ogólnie numer całkiem udany ;)

suaby_nick
Wysłany: Pon 08 Cze, 2009   

Może ktoś zaspojlerować ocenę lub plusy/minusy Postal: 10th Anniversary bo ciekawy jestem a dla samej oceny nie kupię :D

@down
dzięki wielkie :D

Ostatnio zmieniony przez suaby_nick Pon 08 Cze, 2009, w całości zmieniany 1 raz  

lukas_k

Spoiler:

Grywalność 50% 3
Jakość gry 25% 2,60
grafika 15% 2
dźwięk 5% 3
wersja polska 5% 4

Obsługa gry 15% 4,80
regulowany poziom trudności 5% 4
możliwości konfiguracji gry 5% 4
zapis stanu gry 5% 6

Sprawy techniczne 10% 4,40
jakość programu instalacyjnego 3% 4
jakość pomocy wydawcy 4% 5
uciążliwość zabezpieczeń 3% 4

Ocena częściowa 3,31
Dodatkowe punkty -
Ocena jakości 3,31 (dostateczna)
Cena/jakość: dobra

puzonix

Liczby w powyższym spoilerze doskonale pokazują jak przeokrutnie dziadowski jest system oceniania KŚG. Tak beznadziejna gra dostaje 3+, bo przeważyły pierdoły jak regulowany poziom trudności, czy możliwość zapisu gry. Moim zdaniem te tabelki, to jakieś żarty (i to mało śmieszne), które całkowicie zafałszowują jakość testowanej gry.

Redaktorzy KŚG przy zakupie samochodu, najpewniej kierują się możliwością regulacji foteli i ilością schowków. Ch* tam, że silnika nie ma! Trójkę można postawić.

Apeluję o zmianę tego cholernego systemu, który najzwyczajniej w świecie może wprowadzić w błąd mniej obeznanych w temacie graczy.

jakubcjusz

puzonix napisał/a:
Apeluję o zmianę tego cholernego systemu, który najzwyczajniej w świecie może wprowadzić w błąd mniej obeznanych w temacie graczy.

Myślę, że za długo gracze prosili, żeby go przywrócić, żeby teraz miał zniknąć :)

Cubituss

puzonix napisał/a:
Tak beznadziejna gra

Ale puzon, co dla Ciebie beznadziejne, dla innego wspaniałe.

Cytat:
Moim zdaniem te tabelki, to jakieś żarty (i to mało śmieszne), które całkowicie zafałszowują jakość testowanej gry.

A moim zdaniem kompletnie nie. Jeden lubi, jak grę mu ocenia Cubituss, drugi lubi, jak grę mu ocenia bezduszny system.

Cytat:
Redaktorzy KŚG przy zakupie samochodu, najpewniej kierują się możliwością regulacji foteli i ilością schowków. Ch* tam, że silnika nie ma! Trójkę można postawić.

Bzdury waść gadasz. Brak kluczowego elementu gry automatycznie stawia jej pałę.

Cytat:

Odpowiedź jest krótka - nie. Ten system sprawdza się wobec ludzi, którzy nie mają czasu na śledzenie tego, który recenzent im odpowiada. To, co Ty uważasz za rzeczywistość (wspomniany Cubituss, piejący z zachwytu nad MW2, tak, wiem że się tutaj podkładam) drugi uważa za bezużyteczną informację, bo primo wtf is Cubituss, secundo, /care co myśli. Ma być ocena ważona z elementów - i proszę, jest.

A tak abstrahując, to pakietowi Postali bez żadnych procentów postawiłbym dokładnie 3+ ;) .

Mielon

LOL, pakiet dostali dostał mocną trójeczkę i jeszcze dobrą ocenę w przeliczniku cena/jakość? No tak, pakiet wydany na świecie 2 lata temu warto kupić za grubą kasę i dziś, mimo że już w dzień światowej premiery był nieświeży...

Szpinak jest dobry dla kąsolowców, jak ktoś lubi grać w byle co na byle czym to też zeżre byle co.

rahim

puzonix napisał/a:

Nie przesadzaj. Recenzent za samą grywalność wystawił trójeczkę, czyli te pierdoły, które wymieniłeś, mają małe znaczenie przy ocenie. Ot, średnia ważona. Tabelki są bardzo fajne w KŚG, dobrze że wróciły.

Archiwalne numery czasopism!

Cubituss

Mieloneq napisał/a:
LOL, pakiet dostali dostał mocną trójeczkę i jeszcze dobrą ocenę w przeliczniku cena/jakość? No tak, pakiet wydany na świecie 2 lata temu warto kupić za grubą kasę i dziś, mimo że już w dzień światowej premiery był nieświeży...

Gra to gra. Dla czytelników KŚG nieważne jest, kiedy została wydana.

Mielon

Cubituss napisał/a:
Gra to gra. Dla czytelników KŚG nieważne jest, kiedy została wydana.

Przeprowadziłeś ankietę? :| Zresztą nie mówię, że wiek gry ma znaczenie. Planescape: Torment ma wieeele lat na karku, a nadal jest świeży. Postal zawsze był przeterminowany.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi