Forum
            RegulaminRegulamin FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

RejestracjaRejestracja
 ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Jones
Wto 04 Sie, 2009
  Komputer Świat Gry 4/2009 

Czy kupisz ten numer?
1. Tak, biorę.
30%
 30%  [ 28 ]
2. Się waham.
18%
 18%  [ 17 ]
3. Nope.
51%
 51%  [ 47 ]
Głosowań: 92
Wszystkich Głosów: 92

Autor Wiadomość
Smuggler
Wysłany: Pią 29 Maj, 2009   

Matt napisał/a:
Tylko Wielki wyścig kórw zasługuje na uwagę.

:eek:

CZYJ WYSCIG?!

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Oooo, z taka gra to bym pewnie kupil. :>

Wszystko wydaje się bardzo proste - dopóki nie masz pojęcia o czym mówisz.

Triste Cordis

Matt napisał/a:

Ostatnio tak dobrą literówkę widziałem gdy w zdaniu "gram w tenisa" zamiast "t" wpisałem "p" :szczerbaty:

A co do numeru to kupię go dla ETSa. W sieci jest sporo fajnych dodatków (nowe ciężarówki, patch zmieniający fikcyjne na prawdziwe etc) Pozostałe gry mnie nie interesują

Gapek

Zastanawiam się, ale chyba jednak kupię. Kusi mnie ten ETS.
A okładka faktycznie brzydka :razz:

bakus

Fajny numer pod każym względem, okładeczka też, ale nie kupię :P trzeba zbierać kasę na muzyczne krążki :P
Ale ogólnie duży + . Naprawdę wyszedł im ten numer.

rahim

Ocena ETS-a na GOLu jest bardzo krzywdząca. Zresztą poczytajcie komentarze pod nią, to się dowiecie, że autor przesadził. W dodatku 1 czerwca wychodzi długo oczekiwany oficjalny patch dodający Wielką Brytanię, nowe drogi, prom między Francją a UK. Jeśli ktoś lubi ciężarówki to gra jest naprawdę bardzo dobra (poza małymi niedociągnięciami).

Archiwalne numery czasopism!

uszi

Cena zbliża się szybkim tempem do poziomu CDA , ale za to jakość tekstów i gier na coverze jest daleko za. Szkoda , że Play tak nie wygląda ( tj. pod względem objętości) . Krótka piłka - nie kupuję .

Seraf

jakoś tak dziwnie... niby dobrze, ale średnio... pełniaki w miarę, choć... jakiś niedosyt, niedopowiedzenie... w kazdym razie chyba oszczędzę.

Matesko

Hm... Kusi mnie Bone, ale dla tej gry nie warto chyba wydawac 13 peelenow...

Steam: Matesko_
PSN: MatMich72

Matt

Matesko napisał/a:
Hm... Kusi mnie Bone, ale dla tej gry nie warto chyba wydawac 13 peelenow...

Żal ci 13 pln na Wyścig kórw? Taka okazja może sie juz nie powtórzyć :P

Taurus

ciekawi mnie jedna rzecz: Najlepsze gry wyścigowe i symulacyjne

czy to jakis duzy raport? jak duzo gier jest omowionych, z jakich lat? lubie takie analizy jesli tylko opisuja naprawde duzo gier

Gapek
Wysłany: Sob 30 Maj, 2009   

Taurus napisał/a:
czy to jakis duzy raport? jak duzo gier jest omowionych, z jakich lat? lubie takie analizy jesli tylko opisuja naprawde duzo gier

W ostatnim numerze na 6 stronach był opis pięciu najlepszych przygodówek plus ramki w stylu: na co czekamy, przygodówki z humorem i polskie przygodówki.

Kherlon

Matt napisał/a:

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

A ten Bone to dobra gra? Jakieś opinie?

thane

[quote="Kherlon"]
Matt napisał/a:

A ten Bone to dobra gra? Jakieś opinie?

Dużo humoru, luzu i w ogóle śmiechu :) niestety starcza na max dwie godziny grania (przynajmniej dla przygodówkowych wyjadaczy ;) )

Cubituss

Smuggler napisał/a:
Dziwi mnie raczej to, ze na okladce sie nie chwala, ze to pierwsza w Polsce zapowiedz

To proste - zdewaluowało się trochę takie stwierdzenie ostatnio.

[ Dodano: Nie 31 Maj, 2009 00:07 ]
puzonix napisał/a:
Kiedyś mi Cubituss próbował wmówić, że dwumiesięcznik KŚG jest dla dojrzałych ludzi, którzy nie siedzą w grach cały czas, a tylko od czasu, do czasu chcieliby poczytać. No fajnie, tylko że kolorystyka i ogólny dizajn pisma

Ooo, ogólny design? opowiesz mi coś o nim, bo to ciekawe?

Cytat:
Okładka paskudna. Oczoje...zdna i infantylna. A tego kolesia z miną jakby popuścił w spodnie, widzę już kolejny raz na okładce pisma.

Odwiedź www.markolf.pl i popatrz, ile razy poszedł koleś w chmurze dymu/piachu, a ile razy turok, jak go w redakcji ochrzciliśmy

Cytat:
Co w nim jest takiego, że go tak wszyscy chętnie dają? Moim zdaniem wygląda komicznie.

Mam do wyboru kolesia w chmurze, albo turoka, albo nie pisać o CoDMW2 w ogóle. Zgadnij co wybieram...

Cytat:
Uwaga! Ogłaszam konkurs na najlepszą kwestię dialogową dla tego pana. Co może mówić koleś z miną zbitego psa? Wpisujcie propozycje... i miasta :)

Czasem puzon naprawdę mnie smucisz. Tak jak teraz.

wszyscy inni --> Dawać więcej hejtu. I trochę mniej merytoryki proszę jeszcze, gra o ciężarówkach i X3 ssą pałę, dawać, dawać.

Czarny1337

Cytat:
wszyscy inni --> Dawać więcej hejtu. I trochę mniej merytoryki proszę jeszcze, gra o ciężarówkach i X3 ssą pałę, dawać, dawać.

Ale luuuuzuj. ;[

Slim

A ja powiem, że jak dla mnie to rewelacja. Dostanę grube pismo z dużą ilością tekstu, no i jako bonusik płytka z pełniakam więc nie ma czyszczenia magazynu. Naprawdę jeśli ktoś chce mieć dużo do czytania niech kupuje KŚG :ok:

Ghoran

A wiecie, że może i ja kupię?
ETS - to coś dla mnie. Lubię tego typu gierki. Nie żebym siedział nad nimi miesiącami, ale lubię czasami trzasnąć trasę czy dwie :-)
MMO mnie nie interesuje wcale czy darmowe ono czy płatne.
X-3 to kotlet, ale ja nie mam więc...
Wyścig kórw ;-) - nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem.

Okładka? Mówcie co chcecie, ale dla mnie okładki KŚG są tak brzydkie, że aż coś w sobie mają :) Serio. Nie mówię teraz o artach ale ogólnym układzie okładki. Nie podoba mi się coś takiego. Takie to... niemieckie (ordnung muss sein). No i ostatnio te oczopląsne kolorki :E Obrazek tego nie oddaje, w rzeczywistości okładka pewnie świeci w nocy. Ale jak wyżej... każdy element oddzielnie to dla mnie żałość i trwoga, a jak mam już pismo w rękach to da się to nawet wytrzymać.

Jeśli chodzi o zawartość to... się zobaczy :) Na pewno rzucę fachowym (hyhyhy) okiem na ranking. Reszta też zostanie zaszczycona moim spojrzeniem ;-)

Cubituss
Wysłany: Nie 31 Maj, 2009   

Czarny -> trudno luzować w tych czasach, naprawdę. Ale dzięki za sprowadzenie na ziemię, needed that.

[ Dodano: Nie 31 Maj, 2009 01:02 ]
Ghoran napisał/a:
ETS - to coś dla mnie. Lubię tego typu gierki. Nie żebym siedział nad nimi miesiącami, ale lubię czasami trzasnąć trasę czy dwie :-)

Tu jest o tyle fajnie, że w grze jest POLSKA. Podobno mamy autostrady, można się podbudować :D

Ghoran

Cubituss napisał/a:
Tu jest o tyle fajnie, że w grze jest POLSKA. Podobno mamy autostrady, można się podbudować

Ta...w grze setki kilometrów autostrad a później się ludzie dziwią, że jest nagonka na gry... ;-)
A zagra taki obcokrajowiec, później przyjedzie, zobaczy jak jest naprawdę i się powiesi. I czyja wina? Gier wina...
;-)

Smuggler

[quote="Cubituss"]
Smuggler napisał/a:
Dziwi mnie raczej to, ze na okladce sie nie chwala, ze to pierwsza w Polsce zapowiedz

To proste - zdewaluowało się trochę takie stwierdzenie ostatnio.

>>>Iii tam. :) Zreszta zawsze mozna zastapic to np. "pierwsi w Europie? swiecie?". 2x wiekszy DVD tez sie zdewaluowal, bo wszyscy maja juz DVD9, a jakos na okladkach jest.
No ale - ja plakac nie bede, ze nie daliscie przeca. :)

Wszystko wydaje się bardzo proste - dopóki nie masz pojęcia o czym mówisz.

rahim

Cubituss napisał/a:
Tu jest o tyle fajnie, że w grze jest POLSKA. Podobno mamy autostrady, można się podbudować :D

Mała, bo mała, ale gra jest ciekawa. Co prawda boli to, że wycięli dobry wątek ekonomiczny z poprzednich wersji (zakładanie firmy, kupowanie własnej naczepy itd.), ale myślę, że to dobra podstawa pod kolejne wersje. Przypominam, że 1 czerwca wychodzi darmowy patch, dodający do standardowej wersji mapę Wielkiej Brytanii, port między Francją a UK, nowe drogi (w tym w Polsce) i parę drobnych bajerów.

Archiwalne numery czasopism!

Cubituss

Smuggler napisał/a:
No ale - ja plakac nie bede, ze nie daliscie przeca. :)

Bo tak naprawdę to pierwszy był Dziennik, kupiłeś? Jakub Kowalski pisał tekst, fajnie wyszedł, mówię Ci ;)

puzonix

Cytat:

Ooo, ogólny design? opowiesz mi coś o nim, bo to ciekawe?

To zależy, czy łapiesz za słówka, czy prosisz o sensowną wypowiedź. Jeśli to drugie, to być może opowiem... :)

Cytat:

Odwiedź www.markolf.pl i popatrz, ile razy poszedł koleś w chmurze dymu/piachu, a ile razy turok, jak go w redakcji ochrzciliśmy

Nie łapię, poważnie. Gamezilli też nie czytam, więc może nie mam prawa czaić.

Cytat:

Mam do wyboru kolesia w chmurze, albo turoka, albo nie pisać o CoDMW2 w ogóle. Zgadnij co wybieram...

Nie wiem. Zamiast kolesia walącego materiałem genetycznym w spodnie mogliście dać hmm... cokolwiek?

Cytat:

Czasem puzon naprawdę mnie smucisz. Tak jak teraz.

No sorry, ale jak dajecie taką smutna okładkę, to smucić mam prawo. Powiedz mi prosto w oczy, że podoba Ci się okładka nowego KŚG. Nie powiesz. Nikt nie umie TAK kłamać :)

Cytat:

Gry ssą pałę. Takimi płytkami ścieram kurz z regału w każdą sobotę. Wyluzuj trochę, bo strrrasznie się napinasz jak ktoś Was krytykuje. Powinieneś się przyzwyczaić, bo w tej branży siedzisz nie od wczoraj...

Niejaki Don JM

Cubituss napisał/a:

Aj... sam wpadłeś. Zobacz okładkę tureckiego LEVELA :rotfl: :rotfl: :rotfl: i co nigdzie takiej nie widziałem, a wygląda ładnie

http://markolf.pl/okladki/Level_149_mini.jpg

.png[/img]

Cubituss

puzon --> gdyby mi się ta okładka nie podobała, to bym się na niej nie podpisał. Podoba mi się. Wreszcie jest jakiś art z Call of Duty z konkretną osobą, a nie z ogólnotematyczną szaroburą scenką.

Chodziło mi o to w moim wywodzie, że więcej pism dało kolesia w chmurze. Opatrzył się już przez to i mógłby wystąpić efekt "eee, już to widziałem", a tego efektu nie chciałem. I serio, wedle 'sztuki' okładkowej lepiej wybrać osobę/twarz niż fajną scenkę. Ostrożnie zaryzykuję stwierdzenie, że jest w tym uzasadniona racja po stronie sprzedażowej, ale sami wiecie, ile elementów wpływa na sprzedaż pisma...

Don JM --> nie widziałeś takiej okładki nigdzie, ponieważ turecki Level prezentuje tutaj klasycznego dealbreakera, czyli materiał z wyjazdu, na którym nie był ;) . Ja bym taką okładkę rozważał pod jednym warunkiem - gdyby nad Modern Warfare 2 było napisane Call of Duty. Niestety z niewiadomych mi przyczyn Activision postanowiło promować nową markę (IMO słabą - "wojna współczesna", no kapitalny tytuł po prostu), słabo rozpoznawalną wśród graczy, a już polskich to w ogóle. Turecki Level ewidentnie kieruje tę okładkę do mega-hardkoru, który to hardkor teaser i trailer przeglądał klatka po klatce 40 razy. Czytelnik KŚG nie ma pojęcia nie dość co to jest teaser i trailer, ale podejrzewam, że również nie wie co to Modern Warfare.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi