Forum
            RegulaminRegulamin FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

RejestracjaRejestracja
 ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
  Filmy [temat ogólny] 
Autor Wiadomość
OLEK
Wysłany: Nie 24 Kwi, 2005   Filmy [temat ogólny]

A wiec zakladam temat o filmach bo niewiem czy wszyscy wiedza (ja reklam o tym filmie nie widzialem wiec wiecie)

Dzis na tvp 1 o 22:30 jest film Dzien swira

Jutro w poniedzialek na polsacie American Pie

Janek
Wysłany: Nie 24 Kwi, 2005   

Ogladal ktos wczoraj Dragonfly (Znamię po polskiemu)? Nie liczylem na nic wielkiego zalaczajac tv, ale okazalo sie, ze to calkiem fajowy film. Bardzo sie wczulem w klimat, momentami myslalem, ze popuszcze w gacie:) a glowny watek tego filmu mnie niezle zdolowal.

http://www.last.fm/user/jankomuzykant/

eFunia

Janek napisał/a:
Ogladal ktos wczoraj Dragonfly (Znamię po polskiemu)? Nie liczylem na nic wielkiego zalaczajac tv, ale okazalo sie, ze to calkiem fajowy film. Bardzo sie wczulem w klimat, momentami myslalem, ze popuszcze w gacie:) a glowny watek tego filmu mnie niezle zdolowal.

Racja. Film pierwsza klasa. Chociaż mam nauczkę na przyszłość: NIE OGLĄDAĆ GO, GDY SAMA SIEDZĘ W DOMKU ;) Autentycznie, bałam się jak cholera ;)

Janek

Ja ogladajac go siedzialem rowniez przy komputerze, wiec troche mi z tego filmu ucieklo (bardzo malo, ale zawsze cos, i ten szum komputera przeszkadzal troche), ale w paru miejscach sie niezle przestraszylem. Kolejny film zaserwowany przez tvp, ktory mi sie bardzo spodobal, mimo iz nie oczekiwalem po nich niczego wielkiego. Wczesniej Miasto Aniolow mi sie bardzo spodobalo. Dziwne, ze oba sa dolujace.

http://www.last.fm/user/jankomuzykant/

Videl

Gość

Ostatnio oglądałem Człowieka w Ogniu - film naparawdę wybitny, polecam go wam bardzo ! Naprawdę ciekawa akcja, na prawdziwych faktach, dobra obsada i świetnie film trzyma w napięciu ! polecam. A najbardziej bałem się po The Ring'u pierwszej części. A druga to już beznadzieja bazuje jedynie na sukcesie jedynki. Ale i tak można obejrzeć. A wogle to oglądając go to się ze śmiechu coca colą oblałem naprawdę czasem jest filmik śmieszny.

eFunia

hehe , to ja byłam jeszcze lepsza!! Zrobiłam sobie maraton przy dobrym, francuskim winie i zgaszonym świetle! Tylko ja, wino i telewizor ;)

Jednak to niesamowite, co film może zrobić z psychiką człowieka...

Conqueror

Hehe to miło, dzisiaj właśnie wypożyczyłem Człowieka w ogniu an dvd i za 15 minut idę oglądać :D

eFunia

A ja niedawno oglądałam "Love story"... Osobiścię wolę książkę, ale film także był całkiem niezły.
Może ktoś oglądał? Niby romansidło, ale z klasą...

Wodzynek

Ostatnio wybrałem się ze szkołą na film z Richardem Gerem i Jennifer Lopez "zatańcz ze mną" Przesympatyczna komedia, która jak na początku myślałem miała okazać się nudna. Nigdy nie podchodziły mi jakoś tego typu filmy, a tu nagle bęc. Polecam każdemu kto chce się troszkę pośmiać i nauczyć się tańca :)

Adacho vel. Jeż Mozdzierz
Wysłany: Pon 25 Kwi, 2005   

zatańcz ze mna? mnie tam film wogóle nie poruszył. ze szkoła byłem na tym kiedyś. jakoś mi tak przeleciał ten film i niezabardzo mnie sie spodobał. choć nie powiem postać tego czarnego puszystego była bardzo sympatyczna

Anonymous

Gość

Ewa w przyjaciolce czy tam claudii bedzie lalka na vcd 8)

eFunia

kszaq napisał/a:

Hihihi, o "Laleczce" Drogi kszaq już dawno zapomniałam!!!!!!!!! ;P
Miałam z niej zaliczenie i dzieje Wokulskiego i Panny Izabeli Łęckiej mam już DALEKO za sobą :D Za to jutro będę tonąć w "Potopie" :( (jedynek chyba ;P)
Zostało mi dokładnie 836 stroniczek :D A czasu niewiele, ojjj niewiele ;) Tak więc noc z Kimiciem się zapowiada ;) ciekawe tylko co na to Oleńka... ;)

No nic, ale dzięki za informacje :) Pozdrawiam.

terpi

Gość

Ja ostanio widzłem Ring 2 i powem ze zawiodm się. Liczyłem ze bedzie straszniejszy od fenomenalnej jedynki, a tu dostałrm sredno traszny film z nieudanymi efektami specjalnymi :(

Anonymous

Gość

eFunia napisał/a:
kszaq napisał/a:

Hihihi, o "Laleczce" Drogi kszaq już dawno zapomniałam!!!!!!!!! ;P
Miałam z niej zaliczenie i dzieje Wokulskiego i Panny Izabeli Łęckiej mam już DALEKO za sobą :D Za to jutro będę tonąć w "Potopie" :( (jedynek chyba ;P)
Zostało mi dokładnie 836 stroniczek :D A czasu niewiele, ojjj niewiele ;) Tak więc noc z Kimiciem się zapowiada ;) ciekawe tylko co na to Oleńka... ;)

No nic, ale dzięki za informacje :) Pozdrawiam.

No ale Lalke dla przypomnienia sobie kupisz :D

eFunia

kszaq napisał/a:
No ale Lalke dla przypomnienia sobie kupisz :D

No chybaże w roli Wokulskiego moje oczka ujrzałyby Kevina Costnera ;)
To wtedy może, może... Tfu! Co ja gadam (a raczej piszę!)!!! Oczywiście, że byłabym pierwsza w kolejce do kiosku! ;)

Pomarzyć zawsze można... ;)

xyz

terpi napisał/a:
Ja ostanio widzłem Ring 2 i powem ze zawiodm się. Liczyłem ze bedzie straszniejszy od fenomenalnej jedynki, a tu dostałrm sredno traszny film z nieudanymi efektami specjalnymi :(

ostatnio ja też byłem z naszą ekipą na tym czymś :] przez cały horror prawie non stop się smialiśmy ;) żadnej ciekawej tresci w tym filmie nie było :P

Videl

Gość

Hehe a ja wypżyczyłem sobie dzisiaj Rezident Evil 2 i za piętnaście minutek idę oglądać A wogle to jedynka była maksymalnie wypasionym filmem więc tym chętniej obejrzę 2...

OLEK

A oglądał ktos film Hitch ?
Naprawde jak nie to polecam w sumie to komedia ale wątek miłosny przesuwa sie przez caly film :wink: (nawet kilka watkow) normalnie w niektorych momentach mozna sie usmiac :D
Ale ten film po prostu jest fajny

FurryPiter
Wysłany: Wto 26 Kwi, 2005   Re: filmy [temat ogólny]

OLEK napisał/a:
A wiec zakladam temat o filmach bo niewiem czy wszyscy wiedza (ja reklam o tym filmie nie widzialem wiec wiecie)

Dzis na tvp 1 o 22:30 jest film Dzien swira

Jutro w poniedzialek na polsacie American Pie

Dzien Swira ogladalem

MAM residenta evila 2 edycje kolekcjonerska :D

Anonymous
Wysłany: Wto 26 Kwi, 2005   

Gość

Ja czekam jeszcze tydzień i bede miał "Wzgórze złamanych serc". Jest to bardzo fajna komedia wojskowa z fajnymi dialogami :D
polecam !

Gość

18 kwietnia prawdopodobnie w Przekroju dadzą Super Size Me. Nie wiadomo tylko czy DVD/VCD. Od siebie film bardzo polecam, można się naocznie/nausznie przekonać co się stanie po miesiącu "mc diedy" :) A dziś lecę do kiosku poszukać Gali Filmowej, później zdam sprawozdanie "z czym to się je" i czy można to bez wstydu kupić :)

Triste Cordis

Anonymous napisał/a:
18 kwietnia prawdopodobnie w Przekroju dadzą Super Size Me. Nie wiadomo tylko czy DVD/VCD. Od siebie film bardzo polecam, można się naocznie/nausznie przekonać co się stanie po miesiącu "mc diedy" :) A dziś lecę do kiosku poszukać Gali Filmowej, później zdam sprawozdanie "z czym to się je" i czy można to bez wstydu kupić :)

Ups...nie zalogowalem się. :oops: To coś to ja pisałem :)
A propos amerikańskiej wersji Ring 2 - zawiodłem się na nim :( . Scena z jeleniami ubawiła mnie lepiej niż niejedna komedia- ech te ich spojżenia. A na gdy już tak wszystkie stały na drodze wyglądały jak by mówiły "papa" :mrgreen: Z horrorów, które mnie ustatnio wystraszyły polecam obie "Klątwy". Dwójki z tego co wiem nie ma u nas na dvd więc pozostają wersje legalne inaczej. A szkoda bo chciałbym to mieć na DVD. W sequelu jest kilka scen, które raczej rozśmieszą niż straszą ale znakomita większość to typowy japoński horror [a nie komedia ;) ] - a te potrafią mnie naprawdę mocno nastraszyć :)
Jedynka jak na razie ma u mnie pierwsze miejsce - oglądałem to to, w nocym w pustej chacie na zestawie 5.1 - skutek? Palpitację serca przez jakies 8/10 filmu :) A wrócę na chwilę do The Ring. Jeśli ktoś chciałby The Ring 0 może zajrzeć tutaj:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=49355742
Ech a ja wczoraj wydałem kasę :evil:

Gość

xyz napisał/a:

ostatnio ja też byłem z naszą ekipą na tym czymś :] przez cały horror prawie non stop się smialiśmy ;) żadnej ciekawej tresci w tym filmie nie było :P

Bez przesady początkowe sceny aż do paradoksalnej sceny z jeleniami są dobre potym film się stacza.
Ja wczoraj wiecozrem obejżalem "milczenie owiec" i ten film mnie ne zawiudł miał taki fajny mroczny klimacik tym bardziej że skonczyłem oglondac coś po północy. Aż się dziwie że nie zrobili na tej podstawie gry, tylko co za gatunek mugł by to byc, albo coś koło Ridicka albo jakaś przygodówka, bo inaczje nie da się odzorowac tego klimatu.

terpi

Gość

xyz napisał/a:

Bez przesady początkowe sceny aż do paradoksalnej sceny z jeleniami są dobre potym film się stacza.
Ja wczoraj wiecozrem obejżalem "milczenie owiec" i ten film mnie ne zawiudł miał taki fajny mroczny klimacik tym bardziej że skonczyłem oglondac coś po północy. Aż się dziwie że nie zrobili na tej podstawie gry, tylko co za gatunek mugł by to byc, albo coś koło Ridicka albo jakaś przygodówka, bo inaczje nie da się odzorowac tego klimatu.

Anonymous

Gość

Anonymous napisał/a:

Najprawdopodobniej na vcd
a w maju wkrotce 21 gramow w vivie

Odpowiedz do tematu