Forum
            RegulaminRegulamin FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

RejestracjaRejestracja
 ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
  Filmy w TV 
Autor Wiadomość
Avalon
Wysłany: Wto 26 Sie, 2008   

Cytat:
Jutro straszny film 4

Dzisiaj jest Straszny Film 4... TVP 1 20:20. :wink:

LINK

FilmWeb

[Dzisiaj 19:14] Hustla: Fog, nie współczujesz im. Tak naprawdę współczujesz sobie. To jest tylko Twoją wymówką.

Cytat:
[Dzisiaj 12:55] Michał: AAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ołjeah XD
[Dzisiaj 13:32] [MiKu[: michale co sie stalo, ze taki dobry humor?
[Dzisiaj 13:42] Ghoran: [MiKu[, odkrył uroki onanizmu

Kofan

Od 5 września na TVP1 o 20.20 pierwszy sezon genialnego serialu Rzym. Naprawdę polecam świetny serial.

Stefan De La Mucha

Cytat:
Pierwszy sezon ?

Oczywiście, że tak. W ogóle z Dexem w TVN to od około roku są ciągłe afery i przekładania, bo serial jest bardzo kontrowersyjny.

Cytat:
Od 5 września na TVP1 o 20.20 pierwszy sezon genialnego serialu Rzym. Naprawdę polecam świetny serial.

Szok, TVP zdecydowało się na emisję Rzymu o tak wczesnej porze :O . A jeszcze kilka miechów temu zapierałem się, że wcześniej jak o 22-23 serialu z pewnością nie będą puszczali.

Avalon

Rzym w TVP? Nie ma bata - oglądam :D Widziałem pierwszy odcinek na HBO jak miałem odkodowany i tyle... fajnie. :szczerbaty:

[Dzisiaj 19:14] Hustla: Fog, nie współczujesz im. Tak naprawdę współczujesz sobie. To jest tylko Twoją wymówką.

Cytat:

Kofan

Mam tylko nadzieję że nie zrobią jakieś wersji cenzury dla Rzymu związku z taką porą emisji.

wrobel

Od poniedziałku 1.09.2008 w TV Puls emitowany będzie słynny serial The Simpsons. Mają być wyemitowane wszystkie serie. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 18.30

A od czwartku 4.09.2008 w TVP1 emitowany będzie czwarty sezon serialu LOST
Emisja tradycyjnie w każdy czwartek o 20.20 po dwa odcinki.

Mielon

wrobel napisał/a:
Od poniedziałku 1.09.2008 w TV Puls emitowany będzie słynny serial The Simpsons. Mają być wyemitowane wszystkie serie. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 18.30

Wow! Simpsonowie w Pulsie? Dla mnie bomba... Tyle że czasowo mogę się nie wyrobić ale jestem dobrej myśli :)

Szpinak jest dobry dla kąsolowców, jak ktoś lubi grać w byle co na byle czym to też zeżre byle co.

wrobel

Mieloneq -> Z tego co widzę na programie tv to o 23.00 mają być powtórki :)

ser pleśniowy

I w sobotę od 12 czy 12.30 będą powtórki z tygodnia :)

Możliwym jest, że Simpsonowie w Pulsie będą mieli polski dubbing.

www.facebook.com/sailorki

Rozgrywający

Mam nadzieję że dubbingu nie będzie ponieważ psuje to troche klimat Simpsonów.

qrpiech

Jak dla mnie, bardziej możliwe jest, że powycinają co "zabawniejsze" scenki, jak to mają w zwyczaju robić z filmami :)

Slim

No niestety jako katolicka telewizja obcina co ciekawsze scenki :/

bakus
Wysłany: Śro 27 Sie, 2008   

Cytat:
Telewizja Polska przedstawiła jesienne propozycje programowe przygotowane dla swoich widzów. Widzowie telewizyjnej Jedynki mogą liczyć na nowe polskie i zagraniczne seriale, filmy oraz programy autorskie. Z kolei na antenie telewizyjnej Dwójki dominować będą programy rozrywkowe z udziałem gwiazd.

Telewizyjna Jedynka przygotowała nowy polski serial "Londyńczycy", który opowiada o losach współczesnej polskiej emigracji w Londynie. W rolach głównych występują m.in. Robert Więckiewicz, Przemysław Sadowski, Rafał Maćkowiak, Marcin Bosak, Lesław Żurek. "Londyńczycy" w Jedynce od 23 października w czwartki o godz. 20.20.

Dwie inne polskie propozycje to startujący już we wrześniu, oparty na faktach autentycznych, serial kryminalny "Wydział zabójstw" (od 29 września w poniedziałki, wtorki i środy o godz. 22). Także wątki kryminalne podejmowane będą w nowym polskim serialu sensacyjno-kryminalny z Arturem Żmijewskim - "Ojciec Mateusz" (od listopada). Po wakacyjnej przerwie powracają także seriale - "Klan" oraz "Plebania".

TVP1 jesienią pokaże także trzy seriale zagraniczne: czwarty sezon serialu "Zagubieni" (od 4 września), serial historyczny "Rzym" (od 5 września) oraz popularny na świecie serial obyczajowy "Sex, kasa i kłopoty" (od 7 września).

W ofercie stacji nie zabraknie rozrywki. Na sobotnie popołudnia Jedynka przygotowuje program "Mamy mamy" (od 4 października), który przełamuje stereotypy samotnej nieszczęśliwej mamy. Także w soboty i w niedziele w Jedynce zabawny teleturniej "300 % normy", który poprowadzą Joanna Jeżewska i Maciej Orłoś.

Nowy program publicystyczny (w środy, od 24 września 2008 roku) poprowadzi publicysta Rzeczpospolitej - "Bronisław Wildstein przedstawia". Pojawią się także programy kulturalne ("Hurtownię książek" i "Weekendowy magazyn filmowy") oraz poradnikowe: ("Pora na doktora", "Między mamami", "Zapytaj prawnika"). W poniedziałki o godzinie 20.20 emitowany będzie Teatr Telewizji.

Jesienią TVP1 wyemituje kilka polskich filmów wśród nich: "Warszawa", "Wszystko, co najważniejsze", "Zmruż oczy", "Jestem", "Mistrz", "Mój Nikifor", "Parę osób, mały czas", "S@motność w sieci". Wśród zagranicznych tytułów Jedynka pokaże: "VI Batalion", "Krucjata Bourne'a", "San Antonio", "Nieustraszeni bracia Grimm", "Bridget Jones: W pogoni za rozumem", "Casanova", "Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły", "Nowa zasadzka", "Wszystko się sypie", "Złoto dla naiwnych", "Afrykańska królowa", "Amadeusz", "W samo południe", "Aviator", "Zakochany bez pamięci", "Hero", "Mroczna Argentyna", "Między słowami", "Pokój Marvina", "Czekając na wyrok", "Vanity Fair".

Na antenie telewizyjnej Dwójki dominować będzie rozrywka. Największym hitem stacji ma być program "Fort Boyard", którego akcja rozgrywana jest na terenie tytułowej twierdzy na zachodnim wybrzeżu Francji. W każdym odcinku pięcioosobowa drużyna składająca się ze znanych osób walczy o zdobycie kluczy umożliwiających wejście do skarbca, aby zagarnąć znajdujące się w środku złoto. Więcej o programie informowaliśmy tutaj.

W piątek (3 października) do TVP2 powraca program "Gwiazdy tańczą na lodzie". Dwanaście par złożonych z polskich celebrities i profesjonalnych łyżwiarzy rozpocznie wyścig po statuetkę Diamentowej Pary.

W Dwójce pojawi się nowa polska produkcja "Czas honoru", opowiadająca o losach młodych ludzi - żołnierzy ruchu oporu podczas II wojny światowej. Główne role zagrają m.in. Jan Englert, Jakub Wesołowski, Jan Wieczorkowski, Maciej Zakościelny. Dwójka pokaże również serial "Trzeci Oficer" (czwartek, godz.20.40), czyli kontynuację wątków i losów niektórych bohaterów znanych z poprzedniej serii "Oficerów". W soboty o godzinie 17.25 emitowany będzie serial "Nie ma to jak hotel" w wersji oryginalnej z polskimi napisami

Kolejną jesienną nowością TVP2 jest sobotni program "Orzeł czy reszta", czyli talk-show, w którym Monika Richardson i jej goście z różnych obszarów kulturowych będą rozmawiać o aktualnych wydarzeniach.

TVP2 przygotowała także nowy teleturniej "Dzieciaki górą", w którym siedmioro dzieci w wieku od 9 do 15 lat będzie miało za zadanie pokonać 4-osobową drużynę dorosłych. Program poprowadzi Tomasz Kammel.

Na antenę TVP2 powracają także seriale: "Barwy szczęścia" (od 1 września), "M jak miłość" (od 1 września), "Na dobre i na złe" (od 21 września), "Złotopolscy" (od 6 września), "Kryminalne zagadki Las Vegas 7" (od 1 września) oraz "Dr House 2-3" (od 4 września). Na antenę powraca także muzyczny turniej "Tak to leciało" oraz programy "Szansa na sukces", "Mini szansa", "Wideoteka dorosłego człowieka" czy "Wojciech Cejrowski - Boso przez świat".

W soboty o godzinie 21 "Kabaretowa sobota w Dwójce". Stacje pokaże także kilka ciekawych wydarzeń m.in.: Konkurs Tańca Eurowizji, koncert PKO BP London Live, Finał Miss Polonia 2008, Złote Kaczki, Róże Gali, Oscary Fashion, jubileuszowy koncert z okazji 15-lecia "Szansy na sukces" oraz specjalny program sylwestrowy.

Także informacyjna telewizja TVP Info przygotowała kilka nowości, wśród nich program poradnikowo-interwencyjny "Dach nad głową" oraz "Męska Przygoda" - cykl dla mężczyzn prezentujący motoryzację, żeglarstwo oraz nowinki technologiczne. W sobotnie wieczory emitowany będzie fabularyzowany dokument "Miejsca przeklęte" - o niewyjaśnionych wypadkach związanych z niezwykłymi miejscami w Polsce.

"Mój pierwszy milion" zaprezentuje ojców polskiego sukcesu gospodarczego - właścicieli firm, których wartość przekracza milion dolarów. Z kolei dziennikarz i komentator sportowy Przemysław Babiarz zabierze widzów w podróż w czasie - w programie "Leksykon Przemysława Babiarza" przedstawi historię polskiej "codzienności" ostatnich dziesięcioleci właśnie w kontekście sportu.

Kanał TVP Kultura jesienią pokaże nowe pasma filmowe oraz nowe cykle muzyczne prezentujące sylwetki znanych kompozytorów. Nie zabraknie także spektakli teatralnych. Z kolei w jesiennej ramówce TVP Historia pojawi się nowy program Sławomira Sierakowskiego i Rafała Ziemkiewicza.

TVP Kultura przygotowała kilka cyklów filmowych. W paśmie "Kino z 5 gwiazdkami" zostaną zaprezentowane wielokrotnie nagradzane polskie i zagraniczne produkcje filmowe, doceniane przez krytykę na całym świecie.

W październiku ruszy nowy cykl "Skarby Filmoteki" - w sobotnie popołudnia TVP Kultura wyemituje nieznane perły polskiej kinematografii. W listopadowe poniedziałki o godz. 20:30 w ramach cyklu "Miesiąc z kinem irańskim" stacja zaprosi widzów na spotkanie z kinem irańskim.

Raz w miesiącu TVP Kultura emitować będzie cykl "16:9", ukazujący prace młodych dziennikarzy przygotowujących reportaże kulturalne. Z kolei Tomasz Rożek w cyklu "Kawiarnia naukowa" będzie rozmawiał z wybitnymi osobowościami świata nauki, kultury i sztuki.

Jesień na antenie TVP Kultura będzie bardzo muzyczna. Od 17 września (w każdą środę o godz. 22.30) cykl spotkań ze sztuką słynnego dyrygenta - "Legenda Herberta von Karajana". Od 5 września "Młody polski jazz - na cykl złoży się pięć koncertów młodych polskich zespołów sceny jazzowej i jassowej zarejestrowanych podczas Warsaw Summer Jazz Days 2008.

Inne muzyczne cykle to m.in.: "Glenn Gould - życie po życiu", "Wielcy kompozytorzy", "Wokół wielkiej sceny" (od 29 września co dwa tygodnie, w poniedziałki o godz. 20) - w programie zostaną pokazane relacje z premier w polskich teatrach operowych.

W soboty o godzinie 18.30 "Po trochu wyciągane z lochu czyli Archiwizja", program jest w pewnym sensie kontynuacją letniego cyklu "Niedziela z archiwum". Tym razem Wojciech Mann i Grzegorz Wasowski oprócz archiwaliów z początków telewizji prezentować będą również materiały z lat 80-tych i 90-tych.

Jesienią w TVP Historia pojawi się zupełnie nowy program "Pojedynek", w którym spory o kontrowersyjne wydarzenia historyczne będą prowadzili: przedstawiciel młodej lewicy Sławomir Sierakowski i publicysta konserwatywny Rafał Ziemkiewicz. W programie będą walczyć na argumenty np. o ocenę 20-lecia międzywojennego i rolę Kościoła katolickiego w dziejach.

Po raz pierwszy emitowany z komentarzem będzie serial "Czterej pancerni i pies". Stacja wyemituje także polskie seriale: "Ogniem i mieczem", "Tajemnica twierdzy szyfrów", "Przyłbice i kaptury" oraz filmy: "Hubal", "Jutro idziemy do kina", "Wrota Europy", "Opus Dei i Kod da Vinci" czy "Śmierć Bitlesa".

TVP Historia na jesień planuje również emisję 6 odcinków o starożytnych cywilizacjach Rzymu, Egiptu, Majów, Inków i Celtów oraz wielu innych filmów fabularnych, w tym m.in. film "Pompeje" o ich zagładzie i trzy odcinki "Wiosny Michała Anioła" prezentujące biografię włoskiego malarza, rzeźbiarza, poety i architekta epoki Odrodzenia, jednego z najgenialniejszych artystów tej epoki.

Źródło: media2.pl

Fajne filmy będą emitowane na TVP1 xD Brawo dla TVP za "Rzym"
Ciekawe jak wypadnie "Trzeci oficer" :P ?
"Miejsca przeklęte" może być naprawdę fajny program.

Wosq

bakus napisał/a:
Fajne filmy będą emitowane na TVP1 xD Brawo dla TVP za "Rzym"
Ciekawe jak wypadnie "Trzeci oficer" :P ?
"Miejsca przeklęte" może być naprawdę fajny program.
Chyba dam jeszcze publicznej szanse. Bo oficer niezły. Rzym też:)

Slim

bakus napisał/a:
"Barwy szczęścia" (od 1 września), "M jak miłość" (od 1 września), "Na dobre i na złe" (od 21 września), "Złotopolscy" (od 6 września)

Kiedy to się skończy :E

Quester

Na dobre i na złe to mój znienawidzony serial, nawet muzyki w tym nie idzie słuchać z kilkudziesięciu metrów.

ukladanka

Cytat:
Na dobre i na złe to mój znienawidzony serial, nawet muzyki w tym nie idzie słuchać z kilkudziesięciu metrów.

W "Tylko miłość" jest jeszcze gorsza :szczerbaty:

matku

Dexter o 23:30, właśnie o tym przeczytałem w programie. Zbyt dużej widowni ten serial mieć nie będzie, a szkoda.
A co do "Strasznego filmu 4" to była taka chała, że w głowie się nie mieści. Bardziej kretyńskiego filmu chyba jeszcze w życiu nie widziałem...

Avalon

Skoro mowa o Strasznym Filmie 4. IMO najsłabsza część (choć 2 też ssie). W porównaniu z poprzednimi, ta była bardzo poprawna... W 2 pierwszych częściach roiło się od podtekstów na temat seksu. I to było właśnie... śmieszne. Od 3 jest już spokojnie. :)

Cytat:

Quester

matku napisał/a:
A co do "Strasznego filmu 4" to była taka chała, że w głowie się nie mieści. Bardziej kretyńskiego filmu chyba jeszcze w życiu nie widziałem...

Jak kto woli. Kretyński może i był, ale musiałem sie zastanawiać, czy oglądać mecz Wisły czy Straszny Film. Uśmiałem się zdrowo.

Matt

Kretyńskie to się może wydawać, jeśli nie widziało się filmów, które są w SF4 parodiowane. Dla mnie to po po prostu kolejna wyśmienita komedia reżyserii Zuckera z L. Nielsenem. (szkoda, że mało go tam jest ;) )

Ogólnie filmy z Nielsenem można oglądać w nieskończoność. Tyle tam śmiesznych scen i żartów, że nie sposób wszystkiego spamiętać, kilka lat przerwy wystarczy, by znowu się przy nich wyśmienicie bawić, tak jak gdyby oglądało się ten film po raz pierwszy. :D

matku

Matt napisał/a:
Kretyńskie to się może wydawać, jeśli nie widziało się filmów, które są w SF4 parodiowane.

No właśnie o to chodzi, że dużą część filmów które były parodiowane widziałem. A końcówka to już był kompletny bezsens(chociaż może to była parodia jeszcze jakiegoś filmu/show którego nie widziałem, sam nie wiem).

Po prostu tutaj w pewnym momencie już przekracza granice dobrego humoru. Tak jakbyś wpieprzył 10 tabliczek czekolady i Cię zemdliło.

Wcześniejsze części jakoś bardziej mi się podobały ;)

Matt

Oj tam ;) Może to było bez sensu, ale śmieszne :)

Tadzik
Wysłany: Pon 01 Wrz, 2008   

OLEK informuje, że jutro w Rozmowach w toku będzie wystepował Gracjan Roztocki :P

Moja biblionetka
Moja Fantasta.pl

Mielon
Wysłany: Wto 02 Wrz, 2008   

Wczoraj był świetny Desperado a za tydzień Pewnego razu w Meksyku (albo jak woli polski dystrybutor: "Pewnego razu w Meksyku: Desperado 2" choć w takim razie tytuł powinien brzmieć "Pewnego razu w Meksyku: Desperado 2: El Mariachi 3" bo to trzecia część trylogii o El Mariachim :P )

Szpinak jest dobry dla kąsolowców, jak ktoś lubi grać w byle co na byle czym to też zeżre byle co.

Odpowiedz do tematu