Forum
            RegulaminRegulamin FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

RejestracjaRejestracja
 ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
  Filmy w TV 
Autor Wiadomość
Muzicjohn
Wysłany: Sob 28 Cze, 2008   

Dzisiaj o 21:10 "Naciągacze", bardzo dobry film z Nicolasem Kage'm, ze swojej strony polecam ;) .

Tadzik

Dzisiaj o 22.10 na TVN Style pierwszy odcinek drugiego sezonu Hotelu Babylon. Polecam :P

Moja biblionetka
Moja Fantasta.pl

Stefan De La Mucha

elTadziko napisał/a:
Dzisiaj o 22.10 na TVN Style pierwszy odcinek drugiego sezonu Hotelu Babylon. Polecam :P

Drugiego, a nie 3? Bo ja coś słyszałem, że pierwszy raz w Polsce mają dać 3 sezon.

Tadzik

A to drugi sezon już puszczali? :(
W reklamie mówili tylko: nowe odcinki. Doszedłem do wniosku, że chodzi o drugi sezon :P Ja widziałem tylko pierwszy :/ I to niecały...

Moja biblionetka
Moja Fantasta.pl

Stefan De La Mucha

elTadziko napisał/a:
A to drugi sezon już puszczali? :(

Niestety tak, puszczali 1 sezon zaraz po TVP, a potem 2 sezon, oba sezony chyba nawet kilka razy.
elTadziko napisał/a:
Ja widziałem tylko pierwszy :/ I to niecały...

Ja podobnie, bo TVP chyba nawet nie skończył 1 sezonu puszczać i TVN Style wykupił prawa.

MikeL

http://www.tv.wp.pl/szuka...bylon&fromBox=1

"Hotel Babylon II", więc raczej drugi sezon.

adams

Puszczają trzecią serię na TVN Style, chwalą się tym w reklamach w prasie :P Poza tym druga seria już dawno leciała :P

Stefan De La Mucha
Wysłany: Nie 29 Cze, 2008   

adams napisał/a:
Puszczają trzecią serię na TVN Style, chwalą się tym w reklamach w prasie :P Poza tym druga seria już dawno leciała :P

Właśnie o tym mówię :) . A serial sam w sobie polecam - nietypowy pomysł, ale to nie znaczy, że jest nudno i nieciekawie, gra ma interesujących bohaterów i dzieje się sporo ciekawych i często absurdalnych rzeczy, a akcji nie brakuje.

Jones
Wysłany: Śro 09 Lip, 2008   

W piatek, o 22:25 na TVN - Full Metal Jacket /Pelny magazynek/. Znakomity film wojenny. Pierwsza polowa miazdzy.

GORACO POLECAM!

mafioso15
Wysłany: Nie 13 Lip, 2008   

Za 2 minuty (01:10) na TVP Kultura - Ringu 0: Bâsudei (jakby ktoś nie czaił - Krąg 0. Narodziny). Włączać telewizory i oglądać! :)

Panu mafioso15, tak z dobrego serca, to radziłbym trochę przystopować ten entuzjazm i nadzieję na zwycięstwo Lecha, bo jutro późnym wieczorem będzie płacz[...] i choć z większymi klubami Europy, na ten czas większych szans nie ma, to z Lechem wygrałby nawet młodzieżówką

Cytat:
I skończ tą gadkę, chłopczyku, bo założę się że reasumując byłem częściej ja na Słonecznej, niż Ty na Bułgarskiej.

O ile? :)

adams
Wysłany: Nie 13 Lip, 2008   

MikeL napisał/a:
TVN postanowiło chyba pobić rekord świata w liczbie emisji "Pieniądze to nie wszystko" - właśnie leci, a ostatnio było bodaj na Wielkanoc... dwa razy. :E Wcześniej też jakoś niedawno. Fajny film, no ale bez przesady. :lol:

Czyżby godny następca Kevina i Samych swoich? ;)

Dzisiaj leciało znowu, tym razem na TVN 7 :D I to drugi raz, bo pierwszy raz puścili na TVN 7 gdzieś 1-2 tygodnie temu :D Masakra, 4 razy w ciągu roku ten sam film w telewizji, a do końca roku jeszcze sporo czasu :mrgreen:

MikeL
Wysłany: Śro 06 Sie, 2008   

Cytat:
Prawo Bronksu
A Bronx Tale
obyczajowy
środa 06.08.2008 TVP 1 22:00

Idolem 9-letniego Calogera, syna Lorenza Anella, skromnego kierowcy autobusu, jest gangster Sonny, niekwestionowany król Bronksu. To on dyktuje prawa w dzielnicy jeśli ktoś ośmiela się mu sprzeciwić, musi zginąć. Calogero przekonuje się o tym na własne oczy, stając się świadkiem morderstwa dokonanego przez Sonny'ego. Chłopak nie chce jednak zeznawać przeciwko swemu idolowi, dzięki czemu ten nie idzie za kratki. Od tej pory między trzema bohaterami rozpoczyna się specyficzna gra

Polecam - nietypowe ujęcie tematu kina gangsterskiego. :)

Matt

Dzięki Mike, gdyby nie Ty, bym się o tym nie dowiedział, a tak sobie obejrzę, bo ciekawie się zapowiada ;)

Converse

juz od wczoraj kminie czy by sobie nie obejrzec :D
widzialem juz 3 razy Prawo Bronxu ale film jest tak ciekawy, ze za kazdym razem ogladanie go to ogromna przyjemnosc:) polecam wszystkim xP [albo mecz dzis :D ]

^ KLIKNIJ ^

Matt
Wysłany: Czw 07 Sie, 2008   

Świetny film, kto nie widział, niech żałuje ;)

Slim
Wysłany: Pon 25 Sie, 2008   

Kończą się wakacje i zaczyna się ofensywa stacji telewizyjnych, i tak:

Jesienna ofensywa telewizji Polsat

Polsat zaprezentował jesienną ofertę programową. Ważnymi elementami ramówki będą nowe produkcje: "Fabryka gwiazd", znane na świecie game show "Powiedz prawdę!" oraz serial "Agentki". Pojawi się też m.in. IV sezon "Gotowych na wszystko" oraz III "Skazanego na śmierć".

Jesienią na antenie Polsatu pojawią się dwa nowe polskie seriale: telenowela "Na kocią łapę" (emisja w czwartki i piątki o 19.30) oraz komedia kryminalna "Agentki". Drugi z nich dla Polsatu zrealizuje firma producencka Tadeusza Lampki. Główną rolę, młodej, emerytowanej policjantki zagra Anna Guzik.

Od września w ramówce kanału znajdzie się także "Fabryka gwiazd". Stacja będzie szukała w programie nowych wokalnych talentów (więcej informacji tutaj). Z kolei od października Polsat będzie emitował polską edycję teleturnieju "Moment of a truth". W game show uczestnicy będą musieli odpowiadać na kontrowersyjne pytania dotyczące życia prywatnego. Ich odpowiedzi zbada wariograf. Każde kłamstwo będzie kosztowało utratę pieniędzy. W oryginalnej wersji teleturnieju, zawodnicy musieli przyznać się do zdrady partnera, swoich erotycznych fantazji, czy drobnych kradzieży dokonywanych względem pracodawców. Stacja rozpoczęła już poszukiwania graczy, przed przystąpieniem do gry będą oni musieli przejść jednak testy psychologiczne.

Polsat zaprosi także na nowy program z celebrities "Ranking gwiazd". W formacie 10 znanych kobiet (między innymi Edyta Górniak, Justyna Steczkowska czy Weronika Książkiewicz) skonfrontuje opinie o sobie z głosem społeczeństwa. Program poprowadzi Borys Szyc. Show będzie pokazywane w soboty i niedziele o 19.30.

Jesień kontynuacji

Swój program w Polsacie utrzyma Piotr Bałtroczyk. Jego cotygodniowy show kabaretowy będzie emitowany na żywo ( w środy o 20.00).Nowym elementem programu ma być "Saloon gier", polityczna kreskówka, dotycząca aktualnych wydarzeń (każdy odcinek potrwa około 10 minut, wyprodukuje ją ATM Grupa).

Stacja zdecydowała się także na kontynuację sprawdzonych propozycji. Pojawią sie nowe odcinki seriali "Tylko miłość"( do obsady dołączy Mariusz Czerkawski) "Świat według Kiepskich" "Rodzina zastępcza plus" czy "Daleko od noszy". Kanał pokaże też czwarty sezon "Gotowych na wszystko" oraz trzeci "Skazanego na śmierć".

Sobotnie pasmo zarezerwowano dla "Jak oni śpiewają?". Program czekają drobne zmiany. W czwartym fotelu jurora nie będzie zasiadał wyelminowany uczestnik, a gość specjalny. W pierwszym odcinku ma nim zostać Adam Sztaba.

Stacja zapowiada, że jesienią na antenę wróci program publicystyczny Doroty Gawryluk, który miał swoją premierę przed wakacjami.

Niepewny los Koterskiego i Herbuś

Wbrew wcześniejszym zapowiedziom w nowej ramówce Polsatu może zabraknąć miejsca dla talk-show Miśka Koterskiego. Stacja choć zadowolona z wyników programu, wciąż zastanawia się nad jego kontynuacją.- Misiek jest showmanem, czasem nie kontroluje swoich emocji,mieliśmy z nim trochę kłopotów - przyznaje Nina Terentiew, dyrektor programowa kanału. - Nawet jeśli jesienią nie pojawi się kolejna edycja jego formatu, na pewno będzie on częstym gościem naszych programów - dodaje.

W ofercie kanału może zabraknąć także "Przebojowych dzieci", programu prowadzonego przez Macieja Rocka i Edytę Herbuś. Wyniki oglądalności produkcji nie usatysfakcjonowały władz stacji.

Filmowe premiery i sport

Polsat zaplanował na jesień 25 premier filmowych. Kanał wyemituje między innymi " Wyznania Gejszy", "Pan i władca na końcu świata" czy "Szkołę uwodzenia III". Na antenie nadal obecne będą wyścigi Formuły 1, we wrześniu stacja pokaże walkę Tomasza Adamka o Mistrzostwo Świata.

Władze Polsatu liczą, że dzięki nowej ofercie programowej kanał co najmniej podtrzyma swoje wyniki z I półrocza 2008 roku oraz zachowa pozycję wicelidera rynku w komercyjnej grupie 16-49.

Wprowadzenie jesiennej ramówki zostanie wsparte kampanią promocyjną.

TVN zaprezentowała swoją jesienną ramówkę.

W ofercie stacji znajdzie się między innymi show "Mam talent" oraz telenowela "Brzydula". Kanał pokaże także serial "Generał" oraz dokument "Tischner. Ksiądz na manowcach".

Najważniejszą nowością stacji będzie format "Mam talent". Zadebiutuje on na antenie 13 września i będzie emitowany przez jedenaście tygodni w soboty o 20.30. W programie Polacy będą mieli możliwość zaprezentowania swoich talentów. Oceniać będzie ich jury w składzie: Małgorzata Foremniak, Kuba Wojewódzki, Agnieszka Chylińska.

Format będzie rywalizował między innymi z kolejną edycją polsatowskiego "Jak oni śpiewają" oraz game show Dwójki. Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN, jest jednak spokojny o jego wyniki. - Jestem przekonany, że program poradzi sobie w sobotnim paśmie, myślimy o realizacji kilku edycji widowiska - tłumaczy.- "Fort Boyard" to znany, ale stary format, nie drzemie w nim tak duży potencjał - dodaje.

Jesienią TVN pokaże także telenowelę "Brzydula". Serial będzie emitowany od poniedziałku do piątku o 17.55. Stacja wprowadzi produkcję do ramówki dopiero w październiku. - Słoneczny wrzesień nie sprzyja oglądaniu telewizji popołudniami - argumentuje decyzję Edward Miszczak.

Stacja będzie kontynuowała niemal wszystkie programy obecne w poprzednich ramówkach stacji. Widzowie zobaczą kolejną edycję "Tańca z gwiazdami" (emisja w niedziele o 20.00, nagrodą będzie Porsche Boxer, wśród gwiazd znajdą się Marta Żmuda Trzebiatowska oraz Ilona Felicjańska), "You Can Dance" (emisja w środy o 21.30), "Szymon Majewski Show" (poniedziałki 21.30, w ramach programu emitowany będzie mini serial z Pawłem Małaszyńskim) oraz "Kuba Wojewódzki" (wtorki 22.30).

Widzowie będą też mogli obejrzeć nowe odcinki znanych już seriali, m.in.: "Na Wspólnej" oraz "Teraz albo nigdy". - To lokomotywy stacji - tłumaczy dyrektor programowy TVN. Miejsce "39 i pół" zajmie druga seria "Twarzą w twarz". Produkcja z Karolakiem wróci na antenę wiosną 2009.

Nie zabraknie programów takich jak: "Teraz My!", "W11", "Detektywi", "Sędzia Anna Maria Wesołowska", "Sąd Rodzinny", "Rozmowy w toku", "Superniania", "Uwaga!", "Milionerzy" oraz "Kawa na ławę".

Wciąż nie jest znany pełen skład prezenterów "Dzień Dobry TVN". W programie obecni będą między innymi Marcin Prokop, Magdalena Mołek i Szymon Hołownia. Los duetu Marcin Meller - Kinga Rusin nie jest znany. - Ostateczne decyzje jeszcze nie zapadły - mówi tylko Miszczak.

Jesienią TVN wprowadzi do ramówki także serial "Generał" ( liczy cztery odcinki), który wyjaśnia tajemnicę śmierci Władysława Sikorskiego oraz biograficzny film dokumentalny "Tischner. Ksiądz na manowcach". Data emisji produkcji nie została jeszcze wyznaczona.

TVN w swoim paśmie filmowym zaprezentuje m.in. "Monachium", "Step Up: Taniec zmysłów", "Shrek 2", "Gladiator", "Tylko mnie kochaj", "Mumia powraca", "Troja", "Ocean's Eleven" i "Ocean's Twelve".

wirtualnemedia.pl

Tadzik

Najbardziej cieszę się z "Gotowych na wszystko" na Polsacie :D Fajnie tez, że Prison Breaka w końcu puszczą.
Ciekawy pomysł w Jak Oni Śpiewają - czwarty juror to gość specjalny. Chyba będzie nawet lepiej, bo Ci co odpadali dawali zawsze 6 :P
Tak jak się obawiałem - programy na TVNie nachodzą na programy z Polsatu :/ Sam nie wiem czy będę oglądać mam Talent czy jak Oni Spiewają :P
Ciekawe czy puszczą szósty sezon Czarodziejek na Polsacie, bo za tydzień ostatni odcinek piątego sezonu...
I oczywiście będę oglądać Twarzą w twarz 2. Uważam, że nie powinni kręcić drugiego sezonu, ale skoro juz jest to muszę obejrzeć ;)

Moja biblionetka
Moja Fantasta.pl

kąsolóh

Miej nas Panie w opiece :zakrecony: mamy nadzieje, ze szkola da Ci wieksze dylematy i nie bedziesz mial czasu komentowac tu kazdego odcinka :mrgreen: ale Tadzik, tak na serio, to jest fascynujace. Jak to sie stalo, ze zaczales sie podniecac tymi wszystkimi tandetnymi programami? Czytasz duzo w miare powaznych ksiazek, jeszcze brakuje, zebys zaczal gustowac w literaturze pokroju "szminki w wielkim miescie" itp :E a moze juz?

Tadzik

Otacon napisał/a:
mamy nadzieje, ze szkola da Ci wieksze dylematy i nie bedziesz mial czasu komentowac tu kazdego odcinka

Przeciez nie komentuję każdego odcinka serialu, którego obejrzę :P
Otacon napisał/a:
Jak to sie stalo, ze zaczales sie podniecac tymi wszystkimi tandetnymi programami?
Podniecać się, a czekać na coś to dwa różne światy :P I jestem w tym drugim ;)
A czemu je oglądam? Dla rozrywki :P Po szkole, nauce, przed odrobieniem lekcji muszę się odprężyć ;)
Otacon napisał/a:
brakuje, zebys zaczal gustowac w literaturze pokroju "szminki w wielkim miescie" itp :E a moze juz?
Nie :P

Moja biblionetka
Moja Fantasta.pl

Stefan De La Mucha

A w newsie nie ma nic o Dexterze i Callifornication w TVN, a to już pewne, bodajże w październiku albo listopadzie, ale pewne.

Avalon
Wysłany: Wto 26 Sie, 2008   

Stefan De La Mucha napisał/a:
Dexterze

Ponoć od 2 września o 22:30 lub 23:30... Jakoś tak gdzieś czytałem.

[Dzisiaj 19:14] Hustla: Fog, nie współczujesz im. Tak naprawdę współczujesz sobie. To jest tylko Twoją wymówką.

Cytat:
[Dzisiaj 12:55] Michał: AAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ołjeah XD
[Dzisiaj 13:32] [MiKu[: michale co sie stalo, ze taki dobry humor?
[Dzisiaj 13:42] Ghoran: [MiKu[, odkrył uroki onanizmu

Slim

Pierwszy sezon ?

Avalon

Raczej pierwszy.

[Dzisiaj 19:14] Hustla: Fog, nie współczujesz im. Tak naprawdę współczujesz sobie. To jest tylko Twoją wymówką.

Cytat:
[Dzisiaj 12:55] Michał: AAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ołjeah XD
[Dzisiaj 13:32] [MiKu[: michale co sie stalo, ze taki dobry humor?
[Dzisiaj 13:42] Ghoran: [MiKu[, odkrył uroki onanizmu

Wosq

Ja tam czekam na kolejną serię Twarzą w warz i oficerów. No i jeszcze jeden serial wojenny na 2 chyba. Reszta to zwłaszcza show różnej maści zbytnio mnie nie interesuje. Wczoraj jak widziałem jak Kamel ze Smoktunowicz się jarają nowa ramówką to myślałem,że padnę ze śmiechu:)

Olbaid

Jutro straszny film 4 a za tydzien Desperado

Odpowiedz do tematu