Forum
            RegulaminRegulamin FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

RejestracjaRejestracja
 ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
  Pochwal się obejrzanymi filmami :) 
Autor Wiadomość
mazowszak45
Wysłany: Nie 26 Sty, 2014   

Wilk z Wall Street Mam z tym filmem pewien kłopot, bo niby wszystko oklepane i do bólu hamerykańskie, ale to nie nudziłem się tak jak przy Hobbicie mimo że pod względem długości to są podobne filmy.Cycków dużo, koks jest.

7.5/10

a klopsy są dobre dla pecetowców, jeśli lubią grać na byle czym i w byle co to pewnie im na pożądne żarcie nie starcza

Michał
Wysłany: Wto 28 Sty, 2014   

:arrow: The Pirates! Band Of Misfits [Piraci!] (2012) - Świetna bajka z bardzo dobrym humorem. Jedna z lepszych jakie ostatnio oglądałem.

:arrow: Premium Rush [Bez Hamulców] (2012) - Dawno nie oglądałem tak bardzo nierealistycznego filmu. W sumie to nawet mi takie rzeczy nie przeszkadzają, ale tutaj to osiągnęło apogeum. Do tego film jest w sumie o niczym i jest nudny. Typowy średniak.

:arrow: The Possession [Kronika Opętania] (2012) - Całkiem dobry horrorek. Wiadomo, że nie są to Egzorcyzmy Emily Rose, ale da się obejrzeć bez bólu. Chociaż wykrycie demona na rezonansie magnetycznym FTW :ok:

Ezio Auditore
Wysłany: Sob 01 Lut, 2014   

Pod Mocnym Aniołem

Mocny film, wart obejrzenia
8/10

Wilk z Wall Street
W ogólnym rozrachunku jet OK, ale mógłby być ciut krótszy
8/10

mazowszak45 napisał/a:
Wiadomo, że teraz jest dużo trudniej niż teraz,

Sirm
Wysłany: Sob 01 Lut, 2014   

:arrow: Gorączka sobotniej nocy (1977) - Disco, disco! Młody Travolta z włochatą klatą (ma talent, zaraza...), kocie ruchy na parkiecie, afro, dzwony, buty na koturnach, cycki, chlanie, bluzgi, wolna miłość i wpadające w ucho piskliwe piosenki Bee Gees. Kultowy musical o kultowych latach 70-tych. Fajnie zmontowane sceny, dobrana muzyczka, aż człowiek sam zaczyna gibać się przed telewizorem. Komedia o dojrzewaniu, która momentami zmienia się w zadziwiająco poważny dramat o wchodzeniu w dorosłość. :ok:
(p.s. aktualnie w tesco za 5 zeta :wink: )

Gość
Wysłany: Nie 02 Lut, 2014   

Sezon na zabijanie (2013)
Bardzo dobry film, może trochę przewidywalny. Ale mimo to dobry, dość krwawe są sceny gdzie kamera pokazuje różne rany itd. Film dostał raczej słabe oceny w sieci. Co pokazuje tylko że nie ma co patrzeć na takie recenzje.

Michał

:arrow: Hatchet [Topór] (2006) - Absurdalny slasher połączony z komedią. W sumie momentami można się naprawdę uśmiać z jakości tego filmu. Ale żeby była jasność - nie jest to dobry obraz.

:arrow: Hatchet 2 [Topór 2] (2010) - Jeszcze gorszy od poprzedniej części. Nuda, głupota, słabe efekty gore, tragiczne dialogi i tak dalej. Szkoda czasu.

:arrow: Hotel Transylvania [Hotel Transylwania] (2012) - Bardzo dobry film animowany.

:arrow: True Love [Prawdziwa Miłość] (2012) - Niech nikogo nie zmyli tytuł. Jest to thriller w stylu Cube/Piła. I przyznam, że bardzo mi się podobał. Trzyma w napięciu od początku do końca, gra aktorów jest dobra, muzyka na poziomie. Jeśli ktoś lubi thrillery to polecam.

:arrow: Croupier [Krupier] (1998) - Dobry film z Clivem Owenem, który gra główną rolę.

:arrow: Cosmopolis (2012) - Inteligenty film dla inteligentnych ludzi. Nie potrafię zrozumieć jak ten obraz może mieć tak niskie noty na serwisach filmowych. Film jest rewelacyjny i jak najbardziej go polecam.

Rezo

Makaron napisał/a:
Sezon na zabijanie (2013)

Travolta fajnt.

Michał napisał/a:

Hotel Transylvania [Hotel Transylwania] (2012) - Bardzo dobry film animowany.

Moim zdaniem jeden ze słabszych filmów animowanych ostatnich lat.

Sirm
Wysłany: Śro 05 Lut, 2014   

:arrow: Outlander (2008) - Wikingowie kontra predator. Wiadomo jak się skończy ale ogląda się bez problemów. Dosyć dobrze maskuje niski budżet. No i jest jeszcze Ron, Ron Perlman, który nigdy się nie zmienia... Za to wciśnie się do każdego filmu.

Gość
Wysłany: Czw 06 Lut, 2014   

Mały Nicky (2000)
Naprawdę fajna komedia, śmieszne sceny, super zakończenie. Trochę z początku denerwował mnie ciapowaty główny bohater, ale im dalej oglądałem tym mniej mi przeszkadzał. Polecam obejrzeć.

Olmek
Wysłany: Czw 06 Lut, 2014   

Na mój Rozkaz
Coś w rodzaju radzieckiej odpowiedzi na "Full metal jacket". Akcja toczy się w koszarach piechoty morskiej w czasach pieriestrojki. Zły sierżant gnoi rekruta który mu podpadł. Niezły film choć spodziewałem się czegoś bardziej brutalnego, czegoś w rodzaju niezapomnianej "Samowolki", której ten film podobnie jak wyżej wymieniony "Full metal jacket" nie dorastają do pięt

Michał
Wysłany: Pią 07 Lut, 2014   

:arrow: Lawless [Gangster] (2012) - Całkiem dobry film gangsterski o rodzince ze wsi, która zajmowała się tworzeniem alkoholu i jego sprzedażą. Trochę mi przypominał Zakazane Imperium chociaż klimat jest inny.

Ezio Auditore

LEGO Movie 2D

Dobrze się ułożyło. Film dla dzieci? Ta, jasne :szczerbaty: Polski dubbing daje radę, są niezłe teksty, coś się dzieje. Jak najbardziej warto.

8+/10

mazowszak45 napisał/a:

Stefan De La Mucha

Olmek napisał/a:
Niezły film choć spodziewałem się czegoś bardziej brutalnego, czegoś w rodzaju niezapomnianej "Samowolki",

Samowolka jak dla mnie jest dość "chillowym" filmem, po tych wszystkich opiniach itd. spodziewałem się czegoś znacznie mocniejszego - jak na kino o tej tematyce to bardzo przeciętnie. Inna kwestia to miejscami mega idiotyczne i nieodpowiedzialne zachowania głównego bohatera, który sam prowokował miejscami dość kuriozalnie(wycieczka na spotkanie z dziewczyną) swoją końcową destrukcję. Paradoks polega też na tym, że przed tymi coraz śmielszymi i głupszymi prowokacjami i aktami buntu, wcale tak źle tam nikt nie miał.

Olmek

W "Samowolce" chodziło o pokazanie pewnego zjawiska w taki sposób by każdy mógł załapać. Dlatego ten film był taki przerysowany. Przynajmniej ja tak to odebrałem. Inna sprawa że do wojska poborowego szły zupełnie przypadkowe osoby co powodowało różne dziwne sytuacje. Główny bohater trafił do wojska bo nie dostał się na studia i za nic w świecie nie chciał dostosować się do realiów, więc spotkała go kara.

Michał
Wysłany: Pon 10 Lut, 2014   

:arrow: The Guardians [Opiekun] (2012) - Całkiem dobry niemiecki akcyjniak z Tilem Schweigerem w roli głównej. Chociaż momentami dłużył się niemiłosiernie.

Michał
Wysłany: Sob 15 Lut, 2014   

:arrow: Brain Donors [Czacha Dymi] (1992) - Jedna z najlepszych komedii jakie w życiu oglądałem. Zwariowana, pełna absurdu i szaleństwa ;) Polecam jeśli ktoś chce się pośmiać. Ubaw po pachy gwarantowany.

:arrow: An End To Killing [Koniec Zabijania] (2013) - Film produkcji Chińskiej/Japońskiej/Koreańskiej więc i nie mogłem przejść obok niego obojętnie ;) Trudno go zakwalifikować do konkretnego gatunku. Może historyczny? Anyway, klimat jest świetny, muzyka również i sam film jest niezły, ale dość często po prostu przynudza i jest przewidywalny.

Michał
Wysłany: Pon 17 Lut, 2014   

:arrow: Scent Of A Woman [Zapach Kobiety] (1992) - Niesamowity film, szczególnie końcówka. No i mistrzowska gra Pacino. Polecam.

:arrow: The Innkeepers [Zajazd Pod Duchem] (2011) - Tak głupiego, nudnego i słabego horroru nie widuje się na co dzień. Zupełnie nie rozumiem dlaczego dostaje od krytyków tak wysokie noty. Nie ma tu ani dobrej gry aktorskiej, ani napięcia, ani ciekawej fabuły, ani dobrego zakończenia - wszystko jest nudne i przewidywalne. Tragedia.

Darkin
Wysłany: Pon 17 Lut, 2014   

Grawitacja (2013) - Jeden wielki efekt specjalny ;) Widoki są naprawdę ładne i myślę że dla nich samych warto obejrzeć film. Prawa fizyki również odwzorowane są najlepiej ze wszystkich filmów zajmujących się tematyką kosmosu. Fabuła jakoś specjalnie nie porywa, zaskakujących zwrotów akcji też nie uświadczymy. Jeden absurd troszkę zamazał dobre wrażenie o filmie

Spoiler:

Jakim cudem na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej nie było żadnej załogi? I chyba też mało realne że w tak bliskiej od niej odległości znajdowała się chińska stacja orbitalna

OCENA: 8

Kapitan Philips (2013) - moim zdaniem świetny film. Akcja ani nie jest za wolna, ani za szybka. Czarnoskórzy "aktorzy naprawdę wczuli się w swoje role i jak dla mnie zagrali je na medal.

OCENA: 9

"On battlefield name means nothing" - Solid Snake

Michał
Wysłany: Wto 18 Lut, 2014   

:arrow: The Man With Two Brains [Człowiek z Dwoma Mózgami] (1983) - Całkiem dobra komedyjka ;) Szkoda, że teraz już się takich nie robi.

:arrow: The Pact [Nadprzyrodzony Pakt] (2012) - Średni horror połączony z thrillerem. Nic specjalnego, ale słaby też nie jest.

Ezio Auditore
Wysłany: Wto 18 Lut, 2014   

Czy nikt wczoraj nie oglądał TV Puls od 21.50?

Dzień Niepodległosci: Katastrofa

Było źle, ale mogło byc gorzej. I tak każdy wie, jak nalezy traktować ten film.

Dlatego bez oceny.

mazowszak45 napisał/a:

Michał
Wysłany: Śro 19 Lut, 2014   

:arrow: Escape [Ucieczka] (2012) - Całkiem niezły film norweski osadzony w czasach średniowiecza. Na szczególną uwagę zasługują krajobrazy oraz świetna ścieżka dźwiękowa.

Rezo

Ezio Auditore napisał/a:
Czy nikt wczoraj nie oglądał TV Puls od 21.50?

Po Śnieżnym Armagedonie o 20. ciężko było znaleźć siły mentalne na następny film. :wariat:

Ezio Auditore

Myślałem, że wy te 2 filmy pod rząd to wchłaniacie bez niczego :D

mazowszak45 napisał/a:

Ezio Auditore
Wysłany: Sob 22 Lut, 2014   

Pompeje 3D

Niezłe 3D, Bay może się uczyć, Cała reszta w podobnym stylu co Bayformers - czyli wyłączamy mózg i cieszemy oczy.

8/10

mazowszak45 napisał/a:

Michał
Wysłany: Nie 23 Lut, 2014   

:arrow: Oz: The Great And Powerful [Oz: Wielki i Potężny] (2013) - Bardzo fajny film fantasy. Mimo, że jest skierowany raczej do dzieci to mi się podobał :P

Odpowiedz do tematu