To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Markolf.pl

Dyskusje o filmach, serialach, itp. - Pochwal się obejrzanymi filmami :)

Klaymen - Czw 27 Mar, 2014

Dil.
Ezio Auditore - Czw 27 Mar, 2014

Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz

Obok Avengersów najlepszy film od Marvela. Zdecydowanie warto.

9/10 :ok:

Crowley - Czw 27 Mar, 2014

Ezio Auditore napisał/a:
Obok Avengersów najlepszy film od Marvela.

Aż tak zły? :D Recenzje zbiera świetne ale jak sobie przypomnę pompowanie balonika przez Avengers i późniejszy festiwal Power Rangers, to mam się na baczności.
Komiks jest naprawdę niezły, ciekawe jak film się do niego ma?

44 - Czw 27 Mar, 2014

Crowley napisał/a:
Aż tak zły? :D Recenzje zbiera świetne ale jak sobie przypomnę pompowanie balonika przez Avengers i późniejszy festiwal Power Rangers, to mam się na baczności.

Hipsteryzujesz :P Avengers to solidny kawal dobrej zabawy. Najlepszy ze wszystkich filmow Marvel (patrzac na filmy calosciowo, bo pierwsze 1,5h Iron Man lubie bardziej), do tego jedyny, ktory trzyma sie kupy w calosci. Whedon nie kazdemu moze pasowac (sam nie zaliczam sie do jego fanow), ale film sam w sobie osiagnal dokladnie to co mial osiagnac, a nie bylo to latwe zadanie. W sumie do dzis sie dziwie, ze nie wyszla z tego katastrofa, bo poprzedzajace Avengers filmy zapowiadaly najwyzej porazke.

Oczywiscie - gdybym mial sie zaczac czepiac - ja bym widzial swoje idealne Avengers inaczej, tyle ze to inaczej nie pasowaloby do uniwersum, ktore Marvel konsekwentnie buduje.
Cytat:
Komiks jest naprawdę niezły, ciekawe jak film się do niego ma?

Nie widzialem jeszcze filmu, ale zdziwilbym sie mocno gdyby sie mial.

poti - Czw 27 Mar, 2014

eeeeee
Michał - Sob 29 Mar, 2014

:arrow: Paris By Night [Noc] (2012) - Całkiem dobry francuski kryminał o nocnym życiu i korupcji w policji.

:arrow: Loft (2010) - Bardzo dobry film produkcji Holenderskiej. Dużo intryg, napięcia i zwrotów akcji.

:arrow: Invader [Najeźdźca] (2012) - Film Hiszpański o żołnierzu, który dostaje amnezji i przez połowę filmu przypomina sobie co zaszło podczas pewnej akcji, a potem próbuje poradzić sobie z konsekwencjami. W sumie zły nie był, ale nie jest to zupełnie nic odkrywczego i można było to o wiele lepiej zrobić.