FORUM Markolf.pl - Cyfrowa i pudełkowa dystrybucja | Prasa | Branża

Bla Bla Bla - Udeptana ziemia

qrpiech - Czw 27 Sie, 2009 14:48

Apeluję o porzucenie tak niskich lotów przytyk i licytacji na popularność xywek (za przeproszeniem, zwykłe "g*wno" bije Was pod tym względem na głowę setki razy i niespecjalnie to o czymś świadczy), bo nie ma to żadnego sensu, ani też nic nie wnosi. Proponuję albo przywrócić jakieś sensowne argumenty, albo dyskusję w ogóle zakończyć.
Sufler - Czw 27 Sie, 2009 14:52

Cubituss, ty o drogę pytasz? To jest/był komiks bardzo poczytny zresztą. Pojedź sobie na pierwszy lepszy konwent miłośników fantastyki, krajowy albo i zagraniczyny, i powiedź "Jestem Cubituss", a zaczną sprawdzać, gdzie masz futro.... Co do ostatniego pytania, wywlekam, bo pytają... Inna sprawa że nauki Ojców należy brać do serca - odpowiadasz jednemu, wpada drugi, trzeci i robi się galimatias... Wiec, co chciałem powiedzieć powiedziałem, w przeciwieństwie co do poniektórych pozostawiam ocenę mych słów innym, a recenzje Generała przeczytacie... Zresztą nie tylko jego.... :)

Słoneczny dzień, więc miłego i płodnego.... :)

Taurus - Czw 27 Sie, 2009 15:20

zaraz, bo ja chyba nie do konca w temacie. Sufler to syn EGM?

I dlaczego tak ostro atakuja Cubiego? ja nie jestem wielkim fanem Playa i KSG jak wiadomo ale strasznie mnie drazni ich argumentacja pod tytulem 'kto to jest C' - gdzie tu jakis szacunek dla goscia, ktory robi kawal roboty? Smuggler nierzadko sie tu przycinal z C ale takich ciosow nie pamietam.

W temacie na ile to mozliwe polecam stoicki spokoj, ludzie do pism przychodza i odchodza - jak wszedzie w pracy.

Mielon - Czw 27 Sie, 2009 15:31

Taurus napisał/a:
zaraz, bo ja chyba nie do konca w temacie. Sufler to syn EGM?

Tak.

Sama sprawa jest generalnie przykra dla stałego czytelnika CDA... Szkoda, że Smg głosu nie zabrał. No i zastanawiająca jest ta trzecia ksywka Smuga, jakoś żadna mi tu nie pasuje.

MikeL - Czw 27 Sie, 2009 15:44

Mieloneq napisał/a:
No i zastanawiająca jest ta trzecia ksywka Smuga, jakoś żadna mi tu nie pasuje.

Też mnie to dziwi. Co prawda kiedyś miał tych ksywek bez liku (Smuggler, Mac Abra, Draco, Peter Pan, Ugly Joe, Cortez, Lifter - wszystko to jedna osoba...), ale teraz? Myślałem, że Smugg ograniczył się do dwóch. Może błąd Anakhy, może o czymś nie wiemy. ;)

muszrom - Czw 27 Sie, 2009 15:48

Lepiej takie rzeczy załatwiać w 4 oczy, a jak już pisać na forach, to tak, żeby nie tracić dobrego wizerunku. Wizerunek CDA jako całości oraz Smg i Egm w jakimś stopniu ucierpiał, pewnie lepiej byłoby tego już nie rozwlekać publicznie.
Albo może piszcie, niech się ludzie uczą, jakie potrafi być "życie" ;)
Mieloneq napisał/a:
Pewnie Smg to całe CDA :szczerbaty: Thiss is C-d-a ! Smg robi za 300 ;)
Mielon - Czw 27 Sie, 2009 15:51

No o tamtych ksywkach wiedziałem... Widocznie tej kolejnej Smug musi używać sporadycznie, np przy pisaniu zapowiedzi czy coś... No bo do tych popularnych ksywek są dopasowane konkretne osoby już.

Marek Lenc to pewnie też Smuggler :mrgreen:

[ Dodano: 27 Sie 2009 15:52 ]
muszrom napisał/a:
Thiss is C-d-a ! Smg robi za 300 ;)

Taa, Anakha tam wyżej pisał, że tną płace dla piszących teksty, więc Smug robi za wszystkich :E

keeveek - Czw 27 Sie, 2009 16:26

Co jak co , ale synek tymi wystepami tatusiowi dobrej prasy nie robisz... Zastanów się więc.
Sufler - Czw 27 Sie, 2009 16:41

Kivku, tak dla Ciebie... I już naprawdę ostatni raz... Na grób Matki przysięgam... To ja i Ojciec będziemy oceniali, a Ty się zastanów, czy te same słowa powtórzyłbyś mi w cztery oczy... To jest mój przedostatni post tutaj, bo już mam dość kozactwa zza bezpieczeństwa LCD... Pójdzcie, spróbujcie kuchni, to pogadamy o cechach wojskowości, o których tak wiele osób się rozwodzi, a widziało "Rambo" co najwyżej....

Proponuję zastanowić się nad wiekiem i wydawać opinie odnośnie ludzi, którzy NIE mieli 40, kiedy Ty mówiłeś na pewne zjawiska "bep". Oczywiście to wolny kraj i Twoja opinia, ale ja mam prawo ją ocenić....

Tak, wredne, szokujące i co tam jeszcze. Jednym płacą za to żeby nawet "kij od sczotki Ci w (_._)" wyrazić tak, że adresat jest jeszcze wdzięczny, a inni uważają że poprawność polityczna przerosła samą siebie i stała się farsą....

Do czasu adresu bloga EOT. Final. Choć odliczam sekundy, jak Smuggie się odezwie... :D

Mielon - Czw 27 Sie, 2009 16:43

Sufler napisał/a:
a widziało "Rambo" co najwyżej....

Pff, ja widziałem też dwójkę i trójkę! No, ale fakt, czwórki jeszcze nie... :|

:E

[ Komentarz dodany przez: adams: 27 Sie 2009 16:48 ]
To było niepotrzebne. Nawet bardzo. 5% za post zupełnie nie na temat.

Hm, ciekawe, bo kilkadziesiąt minut temu zdziwiłem się, że mam 10%, a nie 15%... Miałem wizję :E

Jerry - Czw 27 Sie, 2009 16:47

Internet hate machine... :facepalm:

Proponuję herbatkę z rumianku.

keeveek - Czw 27 Sie, 2009 16:59

Mieloneq napisał/a:
Szkoda, że Smg głosu nie zabrał. No i
Bardzo dobrze, że Smugg głosu nie zabrał, bo to co tu się wyprawia przekracza wszelkie poziomy żenady... a niektóre osoby tego nie zauważają :/
Mielon - Czw 27 Sie, 2009 17:02

keeveek napisał/a:
Bardzo dobrze, że Smugg głosu nie zabrał, bo to co tu się wyprawia przekracza wszelkie poziomy żenady... a niektóre osoby tego nie zauważają :/

Hm? Ja tu nie sekunduję (tak jak ty w jednym z tematów) tylko jestem ciekawy zdania Smugglera na ten temat... Jak już temat się zaczął to wypadałoby go rozwinąć i skończyć, a nie zostawiać go takiego niedorozwiniętego :P

Luke - Czw 27 Sie, 2009 17:03

Luke13 napisał/a:

Uważam, że to posunięcie było najgorsze. Napisanie o tym wiedząc, że ktoś nie chce aby się mówiło o jego tożsamości jest, łagodnie to ujmując, niesmaczne. :???:

Wolfsangel - Czw 27 Sie, 2009 17:04

keeveek wlazłeś już Smugglerowi w tyłek cały czy jeszcze kawałek nóg wystaje? Większej nieobiektywnej [ciach] doprawdy chyba w życiu nie widziałem.
keeveek - Czw 27 Sie, 2009 17:05

Myślę po prostu, że naczelnemu nie wypada komentować wypowiedzi synow eks redaktorów, które w dodatku przez ostatnich kilka chwil zieją jadem na kilometr...

bo się można gnojem ubrudzić, a niepotrzebnie.

Mam nadzieję, że temat zawiśnie.

@niżej: bo lubię.

Seraf - Czw 27 Sie, 2009 17:07

Cytat:

więc czemu cały czas zabierasz w nim głos stając się adwokatem diabła?

@ wyżej:
Mówisz więc, że naczelny nie powinien komentować synów eks-pracowników. Za to WIELMOŻNY TY masz całkowite przyzwolenie i poczucie odpowiedzialności za te komentarze i, mimo, że nie masz ze sprawą żadnego związku, zabierasz w niej głos.

Pouczasz innych? zacznij synek od siebie

Wolfsangel - Czw 27 Sie, 2009 17:11

keeveek napisał/a:
Myślę po prostu, że naczelnemu nie wypada komentować wypowiedzi synow eks redaktorów, które w dodatku przez ostatnich kilka chwil zieją jadem na kilometr...

bo się można gnojem ubrudzić, a niepotrzebnie.

@niżej: bo lubię.

A mnie się wydaje, że postronne, niezaangażowane bezpośrednio w spór osoby nie powinny zabierać głosu. Produkujesz tu jakieś koszmarne ilości niepotrzebnych nikomu postów, z których wiernopoddańcze uwielbienie Smugglera przybiera już karykaturalne wręcz rozmiary. EGM czy jego syn, która wszakże również pracował w CD Action mają prawo zabierać głos w sprawie, która ich bezpośrednio dotyczy. Tym bardziej, że nikt nie wie czy to oni nie mają racji. Podobnie jak nikt nie wie czy racji nie ma Smuggler. Wszyscy jednak milczą, ty zaś a priori wylizujesz stopy Smugglerowi.

keeveek - Czw 27 Sie, 2009 17:12

Cytat:
A mnie się wydaje, że postronne, niezaangażowane bezpośrednio w spór osoby nie powinny zabierać głosu.
Sprawdź w słowniku co to jest forum, a teraz witaj na liście użytkowników ignorowanych.

[ Dodano: 27 Sie 2009 17:13 ]
SerafiN napisał/a:
Mówisz więc, że naczelny nie powinien komentować synów eks-pracowników
Mówię, że dobrze, że nie komentuje -.- Sam zresztą wcześniej powiedzial, że nie będzie publicznie się więcej wypowiadał na ten temat. I dobrze.

Serafin, naucz się czytać.

ukladanka - Czw 27 Sie, 2009 17:14

Nie radziłbym kontynuować tej kłótni, urodziny miałem wczoraj :E
Seraf - Czw 27 Sie, 2009 17:15

keeveek napisał/a:
Myślę po prostu, że naczelnemu nie wypada komentować

keeveek napisał/a:
Serafin, naucz się czytać.

jak widać - umiem czytać. Nie wiem tylko, czy Ty dokładnie rozumiesz, co piszesz.
keeveek napisał/a:
Sam zresztą wcześniej powiedzial, że nie będzie publicznie się więcej wypowiadał na ten temat. I dobrze.

I BARDZO dobrze. Nie wiem więc, czemu zatem rozgrzebujesz ten temat. Karmisz trolle? Czy raczej pozwalasz karmić siebie?

edit:
ukladanka napisał/a:

OK OK

Dodam jeszcze dla keeveek'a na pocieszenie prezent od doktora:

Luke - Czw 27 Sie, 2009 17:19

Cytat:

Podobały się życzenia? :E

[ Komentarz dodany przez: ukladanka: 27 Sie 2009 17:20 ]
Post kompletnie nie związany z tematem - 5 %.

[MiKu[ - Czw 27 Sie, 2009 17:19

dobry marketing nowego bloga w stylu dody.
Luke - Czw 27 Sie, 2009 17:25

Cytat:

Należy się 5% za post nie na temat. Co mnie obchodzą czyjeś urodziny, rozmawiamy o CDA! :cry:

[ Komentarz dodany przez: ukladanka: 27 Sie 2009 17:26 ]
To następne 5 % za kolejny post nie na temat i kolejne 5 % za pouczanie moderatora. W konsekwencji BAN na 48 h.

[ Dodano: 27 Sie 2009 17:28 ]
Buahaha, kto Ci dał moderatorstwo?

terp - Czw 27 Sie, 2009 17:34

Cytat:

STO LAT SOTO LAT !! NIECH MU GWIAZDA POMYSLNOSCI NIGDY NIEEE ZAGASNIEEE A KTO Z NAMI NIE WYYYPIJEEE NIECH POD STOOOOLEM ZASNIEEE. Układanka mordo ty moja ;* sorry, że spóźnione ale nie zwróciłem uwagi ;)

A z innej mańki. To czy tylko ja zauważyłem, że pan Sufler potwierdził spekulacje keeveek'a i SeraFina na temat tożsamości SMG "skoro redaktor naczelny CDA pisząc EOT nie może do końca zrozumieć znaczenia tego skrótu".