FORUM Markolf.pl - Cyfrowa i pudełkowa dystrybucja | Prasa | Branża

Bla Bla Bla - Nałogi nurtujące uzytkowników oraz pytania z nimi związane

pwnztar - Wto 29 Maj, 2007 18:13

vysoki napisał/a:
pwnztar napisał/a:
videl jest taki sam jak kiedys.

A tyś go znał wcześniej? Zanim zaczął się ładować w używki? No bo, wyobraź sobie, ja go znałem. Nawet osobiście. I IMO 'trochę' się zmienił.
Ale co ja tam będę gadał. Ty wiesz swoje, i ja też wiem swoje - że zioło i reszta narkotyków to g*wno.

nie
nie
ok
ok
ok
no
no
ok

[ Komentarz dodany przez: Jones: Wto 29 Maj, 2007 18:19 ]
Slyszalem o takiej ksiazce ojca dyrektora pt. "Tak-tak, nie-nie", ale nie o to mi szlo. Ostrzezenie slowne. Pisz po ludzku.

ok
ok
szkoda
ok

[ Komentarz dodany przez: Jones: Wto 29 Maj, 2007 18:52 ]
Wiesz dlaczego zabawa z ogniem jest niebezpieczna? Wiesz, ogien ma to siebie, ze moze cie poparzyc jak bedziesz w jego bliskim kontakcie. Ostrzezenie slowne to za malo? Wiec prosze bardzo. Warn za ingerencje w dopisek moderatora.

Converse - Śro 30 Maj, 2007 22:08

yaaaaaaaa
true! jestem taki jak kiedys (-:
muzic przykro ;< ?

a tak swoja droga dzisiaj i wczoraj robilismy testy takiej sprawy;

2 browary + SESJA (takie srodki na pobudzenie)

ale siepa z mozgu +:D normalnie sie powinno 3 brac, sprobujcie z 5-6 wziac i przepic 2 browrkami. sa loty niesamowite, takie stan pol spalony/pol podkrecony alko
kolezanki poszly tak; lech + 4 sesje i mialy jawnie niekonczocy sie brecht przez 15 minut az my sie z nich zaczelismy brechtac bo to trohe dziwne X+

polecam; cena za 50 sztuk Sesji - 15 złotych

ukladanka - Czw 31 Maj, 2007 18:29

Dziennik.pl napisał/a:
Co drugi holenderski "coffee shop" bez marihuany

Koniec czasów, gdy uczniowie szkół z Rotterdamu wyskakiwali na przerwie do "coffee shopu" - specyficznej kawiarni, w której kupowali marihuanę. Co drugi sklep nie będzie już jej sprzedawał, bo zabrania tego zaostrzone prawo antynarkotykowe.

Holandia bierze się za walkę z narkotykami. Na pierwszy ogień poszły "coffee shopy" w Rotterdamie. To kawiarnie, ale różniące się od innych tym, że bez przeszkód można w nich kupić niewielkie ilości marihuany, której palenie w tym kraju nie jest zakazane.

Radni z Rotterdamu, których poruszyły statystyki pokazujące czarno na białym, iż coraz więcej młodzieży pali trawkę, zaostrzyli przepisy. W nowym prawie zapisali, że marihuana nie może być dostępna w sprzedaży, jeśli od sklepu do szkoły jest mniej niż 200 metrów.

Przez to co drugi rotterdamski "coffee shop" będzie musiał ograniczyć się jedynie do serwowania gościom kawy czy innych napojów. Jedyne pocieszenie dla właścicieli jest takie, że nowe przepisy zaczną obowiązywać dopiero od 2009 roku. W innych miastach na razie nie wprowadzono ograniczeń.

No widzicie, nawet w Holandii uznali, że palenie marihuany to poważny problem.

terp - Czw 31 Maj, 2007 19:37

dziennik.pl napisał/a:
której palenie w tym kraju nie jest zakazane.

IMHO niby nic ale zdanie sugeruje, że powinno być zakazane.

Slim - Pon 11 Cze, 2007 23:36

LPR wypowiada wojnę marihuanie

Wprowadzenie zakazu produkcji i rozpowszechniania materiałów promujących wizerunek np. liścia marihuany oraz zakazu wytwarzania, posiadania i obrotu nasion środków odurzających zakłada przygotowany przez posłów LPR projekt nowelizacji ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii oraz Kodeksu pracy - wynika z informacji opublikowanych w portalu gazeta.pl.
W myśl nowych przepisów za noszenie koszulki z wizerunkiem liścia marihuany groziłaby kara grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do roku.

Za wytwarzanie, posiadanie, przechowywanie, zbywanie i nabywanie nasion środków odurzających, jeżeli z okoliczności wynika, że są przeznaczone do niedozwolonego wytwarzania, uprawy środków odurzających lub substancji psychotropowych groziłaby kara grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do dwóch lat. Propozycja posłów LPR wprowadza możliwość ukarania właścicieli, zarządców oraz kierowników lokali i zakładów o charakterze rozrywkowo-usługowym jeśli by udowodniono, że w ich lokalach rozprowadzane są narkotyki. Sankcją w tym przypadku byłby zakaz prowadzenia działalności gospodarczej przez dwa lata.

Posłowie LPR proponują ponadto karanie pracodawców, którzy dopuszczą do pracy osoby znajdujące się pod wpływem narkotyków. Szefowie i inspekcja pracy mieliby prawo zażądać od pracownika, aby poddał się badaniu. Jeśli ten odmówi będzie można nałożyć na niego karę pieniężną - informuje gazeta.pl.

onet.pl

Maqs - Pon 11 Cze, 2007 23:45

Mam nadzieje, że za 2 lata ani pis, ani samebrona, ani lpr nie dostaną się do sejmu. Nowy pomysł na ustawę? Zakazać, ograniczyć, zmniejszyć wolność. No ale nie ma tego złego... Przynajmniej koszulki z gandzia beda schodzily... wiadomo - zakazany owoc smakuje najlepiej...
vysoki - Wto 12 Cze, 2007 08:57

__slim_sas__ napisał/a:
Propozycja posłów LPR wprowadza możliwość ukarania właścicieli, zarządców oraz kierowników lokali i zakładów o charakterze rozrywkowo-usługowym jeśli by udowodniono, że w ich lokalach rozprowadzane są narkotyki. Sankcją w tym przypadku byłby zakaz prowadzenia działalności gospodarczej przez dwa lata.

Lol. Żegnajcie puby, kluby i kanciapy :E To przecież (zazwyczaj) nie placówki rozrywkowo-usługowe rozprowadzają u siebie narkotyki, dlaczego to właściciele lokali mają za to odpowiadać?

Converse - Wto 12 Cze, 2007 15:56

zenada
1 pracodawca na pewno bedzie widzial kiedy pracownik jest po ...
2 a jak dzieciak 17 lat jakis z deka nie teges no po prostu malo kumaty, mackowaty, dostanie od babki czapeczke z ziolem i bedzie ja nasil w zime do szkoly to dostanie rok? ahahahah

walka z wiatrakami brawo

jak to wejdzie w zycie to co 2 osoba bedzie miala na wyswietlaczu lisc
poza tym jak na przyklad bedzie do odroznienia lisc marihuany od zmutowanego liscia klonu
ahahaha no jawnie absurd!

Kent - Śro 20 Cze, 2007 23:00

Dzisiaj poraz pierwszy w życiu spróbowałem jabola(tylko małego łyczka).W smaku niejest takie złe, powiedziałbym nawet że dobre.
Slim - Śro 20 Cze, 2007 23:02

Gratulacje :szczerbaty:
Muzicjohn - Śro 20 Cze, 2007 23:05

Lol xD.

Ale zeby mnie tu nie złarnowali, to ja ostatnio probowalem wisniowej nalewki. Slodkie to i przyjemne w smaku, nie spodziewalem sie, bo ogolnie za alkiem nie przepadam ;) . Jak sie kiedys stocze i bede chcial zalac w trupa, to siegne po nalewke :P .

Conqueror - Śro 20 Cze, 2007 23:18

Tu potrzeba eksperta, dzwońcie po Grega!
FoG - Śro 20 Cze, 2007 23:25

Muzicjohn napisał/a:
Lol xD.

Ale zeby mnie tu nie złarnowali, to ja ostatnio probowalem wisniowej nalewki. Slodkie to i przyjemne w smaku, nie spodziewalem sie, bo ogolnie za alkiem nie przepadam ;) . Jak sie kiedys stocze i bede chcial zalac w trupa, to siegne po nalewke :P .

do czasu jak sie nie zalejesz na maksa i bedziesz chodzil struty przez 3 dni :]
ja tak postapilem z nalewka cytrynowa, tylko, ze sobie to zmieszalem z hop kolom, bo mi kumpel powiedzial, ze to bedzie smakowalo jak Pepsi Twist :E
No i mialem potem Tłista przez pare dni :E

Maqs - Śro 20 Cze, 2007 23:26

Muzicjohn napisał/a:
ja ostatnio probowalem wisniowej nalewki
Miałem dziś podobną jazde..
Ja dzisiaj byłem w robocie ustalac warunki zatrudnienia, wyszedłem od szefa, i jeden z pracowników... no młody leć po wiśnióweczkę.... Dobra ta wiśnióweczka? Co to wogóle jest i ile voltów?

Seraf - Czw 21 Cze, 2007 15:25

A ja próbowałem ostatnio alkoholu na denaturacie - tak zwanej "pylicy", lub "pylochy". Zdziwiło mnie to, że jest to trunek nie palny (zastanowiło mnie to zwłaszcza, że ma ona ponad 40% vol) - skład chemiczny jest nieznany. Ale za 5 złotych od pół litra czego wymagać?
Ghoran - Czw 21 Cze, 2007 15:29

SerafiN napisał/a:
skład chemiczny jest nieznany.

Przypuszczalny to:
Paliwo rakietowe od ruskich, lewy spirytus, woda i jakiś zabarwiacz.
Kackupa rozwala pewnie kibel i jest traktowana jak środki chemiczne masowego rażenia ;-)

Seraf - Czw 21 Cze, 2007 15:30

Ghoran napisał/a:
Paliwo rakietowe od ruskich, lewy spirytus, woda i jakiś zabarwiacz.

Wiadomo tylko, że jest na denaturacie...

Maqs - Pią 22 Cze, 2007 23:55

SerafiN napisał/a:
Wiadomo tylko, że jest na denaturacie...
daruj sobie, to jest dla chcących zejść z tego świata. Lepiej już kupić nemmiroffa od ukraińców-pobratyńców
Anonymous - Nie 27 Sty, 2008 12:50

Ostatnio moim wielkim nałogiem jest słuchanie zespołu o nazwie "Metallica". U2 odeszło.... :D
czesio - Nie 27 Sty, 2008 19:26

A ja słucham w kółko piosenki z portala już ponad tydzień :(
Anonymous - Nie 27 Sty, 2008 22:37

czesio napisał/a:
A ja słucham w kółko piosenki z portala już ponad tydzień :(

Jaki jest jej tytuł, jeśli można wiedzieć?

focus - Pon 28 Sty, 2008 08:03

Greg napisał/a:

Jaki jest jej tytuł, jeśli można wiedzieć?

Still Alive
http://www.youtube.com/watch?v=RthZgszykLs

Anonymous - Śro 12 Mar, 2008 20:33

Otacon, słyszałeś o podwyżkach cen fajek? :D

A jak ktoś spróbuje napisać, że jestem żałosny, to nie ma listości :/

kąsolóh - Śro 12 Mar, 2008 20:53

Greg, wierz lub nie, ale od wakacji juz nie pale :P latwo przyszlo, latwo poszlo :E
Converse - Śro 12 Mar, 2008 21:24

tez wiem =X) teraz juz prawie 8 polskich zlotych, a w przyszlosci bedzie kilkanascie :D